دکتر احمد صادقی

دکتر احمد صادقی

پزشک عمومی

مشهد

کد نظام پزشکی

58938
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

خدمات زیبایی پوست و مو، برداشتن خال، زگیل و میخچه با دستگاه RF

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک عمومی

اطلاعات مطب خیابان خواجه ربیع

آدرس:

مشهد، انتهای خیابان خواجه ربیع 27

تلفن:05137413727

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر احمد صادقی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر احمد صادقی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سیده زهرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار دکتر صبور ...خوب و حاذقی هستند چندین بار مراجعه داشتم تشخیص شون عالی بوده ..ممنون از اقای دکتر و منشی محترمشون

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر احمد صادقی
نوبت مطب خیابان خواجه ربیع
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد، انتهای خیابان خواجه ربیع 27
اولین نوبت خالی: شنبه 13 خرداد ساعت 09:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر احمد صادقی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر احمد صادقی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر احمد صادقی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر احمد صادقی چقدر است؟
هزینه ویزیت احمد صادقی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر احمد صادقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر احمد صادقی کجا است؟
دکتر احمد صادقی 1 مطب در مطب خیابان خواجه ربیع دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر احمد صادقی را ببینید.
+
آیا دکتر احمد صادقی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر احمد صادقی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر احمد صادقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر احمد صادقی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر احمد صادقی چه زمانی است؟
دکتر احمد صادقی از روز شنبه 13 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر احمد صادقی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر احمد صادقی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر احمد صادقی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر احمد صادقی 5 از 5 است.

درباره دکتر احمد صادقیدکتر احمد صادقی dr ahmad sadeghi از دکترهای متخصص عمومی مشهد هستند. مطب دکتر احمد صادقی در مشهد، انتهای خیابان خواجه ربیع 27 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر احمد صادقی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05137413727 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر احمد صادقی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر احمد صادقی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر احمد صادقی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر احمد صادقی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر احمد صادقی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.