دکتر سید جلال صحت

دکتر سید جلال صحت

تخصص کودکان و نوزادان

مشهد

کد نظام پزشکی

16760
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان خواجه ربیع

آدرس:

مشهد، خیابان خواجه ربیع 23، جنب داروخانه

تلفن:05137411373

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح
 • کارمندان دولت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید جلال صحت را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید جلال صحت بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مهرانه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک عالی ، تشخیص فوق العاده عالی ، اخلاق خوب و بسیار مهربان❤👨‍⚕️

علی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

سلام بسیار صبور و مردم دار هستند و با تجربه مهربان و با گذشت،،،

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید جلال صحت
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان خواجه ربیع
مشهد - مشهد، خیابان خواجه ربیع 23، جنب داروخانه


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید جلال صحت را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید جلال صحت نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید جلال صحت در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید جلال صحت چقدر است؟
هزینه ویزیت سید جلال صحت با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید جلال صحت می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید جلال صحت کجا است؟
دکتر سید جلال صحت 1 مطب در مطب خیابان خواجه ربیع دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید جلال صحت را ببینید.
+
آیا دکتر سید جلال صحت امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید جلال صحت در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید جلال صحت در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید جلال صحت متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید جلال صحت چه زمانی است؟
دکتر سید جلال صحت از روز دوشنبه 8 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید جلال صحت در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید جلال صحت چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر سید جلال صحت رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید جلال صحت 5 از 5 است.
درباره دکتر سید جلال صحت


دکتر سید جلال صحت dr jalal sehat از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان مشهد هستند. مطب دکتر سید جلال صحت در مشهد، خیابان خواجه ربیع 23، جنب داروخانه واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید جلال صحت می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05137411373 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید جلال صحت و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید جلال صحت هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید جلال صحت فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید جلال صحت متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید جلال صحت مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.