دکتر یونس نجفیان رضوی

دکتر یونس نجفیان رضوی

پزشک طب سنتی ایرانی

مشهد

کد نظام پزشکی

81452
%100
پیشنهاد(از 6 کاربر)

درباره‌پزشک

طب سوزنی، زالو درمانی، حجامت، بادکش، رژیم درمانی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک طب سنتی ایرانی

اطلاعات مطب خیابان راهنمایی

آدرس:

مشهد، خیابان راهنمایی، راهنمایی 19، برج سلمان، طبقه 5 اداری واحد 3

تلفن:05138481398

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر یونس نجفیان رضوی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر یونس نجفیان رضوی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 6 کاربر)

%100
6 کاربر از 6 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار با شخصیت و انسان

حسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

هنوز داروها رو استفاده نکردم،چون مسافرم،ا نشاء الله رفتم شهرم و استفاده کردم حتما نظرم رو میدم. اما برخورد دکتر عالی بود، با صبر و حوصله گوش دادن به تمامی موارد و نظراتشون رو گفتن

فاطمه سادات
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

برای لاغری به ایشون مراجعه کردم بهترین و سریعترین روش طب سوزنی و امبدبنگ رو برای من انجام دادن اخلاق خیلی خوب و با حوصله ای داشتن خیلی رضایت دارم از درمانشون

میمنت
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بهترین درمان درطب سنتی و طب سوزنی را داشتند

طاهره
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بهترین دکتر طب سوزنی و طب سنتی در مشهد هستند که درد کمرم خیلی خوب شد. محیط مطب هم فوق العاده بود.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر یونس نجفیان رضوی
نوبت مطب خیابان راهنمایی
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد، خیابان راهنمایی، راهنمایی 19، برج سلمان، طبقه 5 اداری واحد 3
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 17 خرداد ساعت 16:30
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو100,000 تومان
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 09:00
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
راهنمای مشاورۀ متنی
امکان ارسال پیام متنی و صوتی
امکان ارسال فایل100,000 تومان
مشاوره بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر یونس نجفیان رضوی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر یونس نجفیان رضوی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر یونس نجفیان رضوی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر یونس نجفیان رضوی چقدر است؟
هزینه ویزیت یونس نجفیان رضوی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر یونس نجفیان رضوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر یونس نجفیان رضوی کجا است؟
دکتر یونس نجفیان رضوی 1 مطب در مطب خیابان راهنمایی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر یونس نجفیان رضوی را ببینید.
+
آیا دکتر یونس نجفیان رضوی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر یونس نجفیان رضوی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر یونس نجفیان رضوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر یونس نجفیان رضوی متخصص طب سنتی ایرانی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر یونس نجفیان رضوی چه زمانی است؟
دکتر یونس نجفیان رضوی از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر یونس نجفیان رضوی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر یونس نجفیان رضوی چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر یونس نجفیان رضوی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر یونس نجفیان رضوی 5 از 5 است.

درباره دکتر یونس نجفیان رضویدکتر یونس نجفیان رضوی dr yones najafian razavi از دکترهای متخصص طب سنتی ایرانی مشهد هستند. مطب دکتر یونس نجفیان رضوی در مشهد، خیابان راهنمایی، راهنمایی 19، برج سلمان، طبقه 5 اداری واحد 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر یونس نجفیان رضوی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138481398 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر یونس نجفیان رضوی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر یونس نجفیان رضوی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر یونس نجفیان رضوی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر یونس نجفیان رضوی متخصص طب سنتی ایرانی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله طب سنتی ایرانی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر یونس نجفیان رضوی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.