دکتر سید محمد میرمحمدصادقی

دکتر سید محمد میرمحمدصادقی

تخصص جراحی عمومی

بروجن

کد نظام پزشکی

128764
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

درباره‌پزشک

گوارش، تیروئید، پستان، کیسه صفرا، لاپاراسکوپی، عمل های زیبایی و سرپایی، بوتاکس، ختنه، خال و توده های چربی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب فردوسی

آدرس:

بروجن، خیابان فردوسی، چهار راه سینما، مجتمع تجاری بابایی، طبقه دوم، واحد 204

تلفن:09366733727

بیمه‌های طرف قرارداد

 • خدمات درمانی(سلامت)
 • تامین اجتماعی
 • کارمندان دولت
 • سایر اقشار

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید محمد میرمحمدصادقی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید محمد میرمحمدصادقی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سراج الدین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک مهربان خوش اخلاق چون ب حرف زدن بیمار در خصوص بیماریشون واقعا هم گوش میدن هم امیدوار میکنن بیمارشون رو و بسیار با گذشت

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

راضی بودم درک عالی در خصوص بیماران

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سید محمد میرمحمدصادقی
نوبت مطب فردوسی
رزرو آنلاین نوبت
بروجن - بروجن، خیابان فردوسی، چهار راه سینما، مجتمع تجاری بابایی، طبقه دوم، واحد 204
اولین نوبت خالی: شنبه 13 خرداد ساعت 17:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید محمد میرمحمدصادقی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید محمد میرمحمدصادقی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید محمد میرمحمدصادقی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید محمد میرمحمدصادقی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید محمد میرمحمدصادقی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمد میرمحمدصادقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید محمد میرمحمدصادقی کجا است؟
دکتر سید محمد میرمحمدصادقی 1 مطب در مطب فردوسی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید محمد میرمحمدصادقی را ببینید.
+
آیا دکتر سید محمد میرمحمدصادقی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمد میرمحمدصادقی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید محمد میرمحمدصادقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید محمد میرمحمدصادقی متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید محمد میرمحمدصادقی چه زمانی است؟
دکتر سید محمد میرمحمدصادقی از روز شنبه 13 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمد میرمحمدصادقی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید محمد میرمحمدصادقی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر سید محمد میرمحمدصادقی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید محمد میرمحمدصادقی 5 از 5 است.

درباره دکتر سید محمد میرمحمدصادقیدکتر سید محمد میرمحمدصادقی dr seyed mohammad mir mohammad sadeghi از دکترهای متخصص جراحی عمومی بروجن هستند. مطب دکتر سید محمد میرمحمدصادقی در بروجن، خیابان فردوسی، چهار راه سینما، مجتمع تجاری بابایی، طبقه دوم، واحد 204 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید محمد میرمحمدصادقی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09366733727 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید محمد میرمحمدصادقی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید محمد میرمحمدصادقی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید محمد میرمحمدصادقی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید محمد میرمحمدصادقی متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید محمد میرمحمدصادقی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.