تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص داخلی
  • فوق تخصص خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان)

اطلاعات بابل

آدرس:

مازندان، بابل، خیابان مدرس، بالای بانک پارسیان، طبقه سوم، ساختمان نمونه

تلفن:01132200712

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • خدمات درمانی(سلامت)
  • نیروهای مسلح
  • بانک تجارت
  • بانک کشاورزی
  • بانک صادرات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر صادق صداقت بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر صادق صداقت
نوبت مطب بابل
رزرو آنلاین نوبت
بابل - مازندان، بابل، خیابان مدرس، بالای بانک پارسیان، طبقه سوم، ساختمان نمونه

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر صادق صداقت را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر صادق صداقت نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر صادق صداقت در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر صادق صداقت چقدر است؟
هزینه ویزیت صادق صداقت با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر صادق صداقت می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر صادق صداقت کجا است؟
دکتر صادق صداقت 1 مطب در بابل دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر صادق صداقت را ببینید.
+
آیا دکتر صادق صداقت امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر صادق صداقت در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر صادق صداقت در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر صادق صداقت متخصص داخلی و خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر صادق صداقت چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر صادق صداقت تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر صادق صداقت در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر صادق صداقت چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر صادق صداقت رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر صادق صداقت 0 از 5 است.

درباره دکتر صادق صداقتدکتر صادق صداقت dr sadegh sadaghat از دکترهای متخصص داخلی بابل هستند. مطب دکتر صادق صداقت در مازندان، بابل، خیابان مدرس، بالای بانک پارسیان، طبقه سوم، ساختمان نمونه واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر صادق صداقت می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01132200712 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر صادق صداقت و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر صادق صداقت هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر صادق صداقت فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر صادق صداقت متخصص داخلی و فوق تخصص خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر صادق صداقت مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.