دکتر رضا میرزایی

دکتر رضا میرزایی

دکترای روانشناسی

دکترای تخصصی روانشناسی بالینی
شیراز
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌ی پزشک

درمان انواع اختلالات روانی از قبیل اضطراب ، افسردگی، وسواس و ...

مشاوره پیش از ازدواج

زوج درمانی، خانواده درمانگر، مشاور و درمانگر روابط عاطفی

کد نظام پزشکی

10104

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای روانشناسی

اطلاعات شیراز معالی آباد

آدرس:

شیراز، معالی آباد، رو به روی مجتمع الوند، ساختمان قصر یک، طبقه سوم، واحد 10

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رضا میرزایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رضا میرزایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

دکتر رضا میرزایی
دکتر رضا میرزایی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رضا میرزایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رضا میرزایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رضا میرزایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رضا میرزایی چقدر است؟
هزینه ویزیت رضا میرزایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا میرزایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رضا میرزایی کجا است؟
دکتررضا میرزایی شیراز معالی آباد مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر رضا میرزایی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر رضا میرزایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رضا میرزایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رضا میرزایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رضا میرزایی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رضا میرزایی چه زمانی است؟
دکتر رضا میرزایی از روز شنبه 12 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا میرزایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رضا میرزایی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر رضا میرزایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رضا میرزایی 5 از 5 است.

درباره دکتر رضا میرزاییدکتررضا میرزایی dr reza mirzaei از دکترهای متخصص روانشناسی شیراز هستند. مطب دکتر رضا میرزایی در شیراز، معالی آباد، رو به روی مجتمع الوند، ساختمان قصر یک، طبقه سوم، واحد 10 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رضا میرزایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136342343-09178383360 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رضا میرزایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رضا میرزایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رضا میرزایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رضا میرزایی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رضا میرزایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.