%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

کد نظام پزشکی

۴۰۷۲۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان و زایمان و نازایی
 • فلوشیپ آنکولوژی و سرطان زنان

اطلاعات مطب خیابان بوعلی سینا

آدرس:

همدان، خیابان بوعلی سینا، سر پل یخچال، ساختمان شفا

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر مهرانگیز زمانی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱ کاربر)

%۱۰۰
۱ کاربر از ۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان بوعلی سینا
دکتر مهرانگیز زمانی
دکتر مهرانگیز زمانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهرانگیز زمانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهرانگیز زمانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهرانگیز زمانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهرانگیز زمانی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهرانگیز زمانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهرانگیز زمانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهرانگیز زمانی کجا است؟
دکتر مهرانگیز زمانی 1 مطب در مطب خیابان بوعلی سینا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مهرانگیز زمانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مهرانگیز زمانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهرانگیز زمانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهرانگیز زمانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهرانگیز زمانی متخصص زنان و زایمان و نازایی و آنکولوژی و سرطان زنان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهرانگیز زمانی چه زمانی است؟
دکتر مهرانگیز زمانی از روز سه شنبه 25 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهرانگیز زمانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهرانگیز زمانی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر مهرانگیز زمانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهرانگیز زمانی 5 از 5 است.

درباره دکتر مهرانگیز زمانی

دکتر مهرانگیز زمانی dr mehrangiz zamani از دکترهای متخصص تخصص زنان و زایمان و نازایی همدان هستند. مطب دکتر مهرانگیز زمانی در همدان، خیابان بوعلی سینا، سر پل یخچال، ساختمان شفا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهرانگیز زمانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 08132514010 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهرانگیز زمانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهرانگیز زمانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهرانگیز زمانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهرانگیز زمانی تخصص زنان و زایمان و نازایی ، فلوشیپ آنکولوژی و سرطان زنان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص زنان و زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهرانگیز زمانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.