دکتر امیر رضا حسینی

دکتر امیر رضا حسینی

تخصص کودکان و نوزادان

شیراز

کد نظام پزشکی

87719
%98
پیشنهاد(از 41 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات بلوار مدرس

آدرس:

شیراز ،بلوار مدرس، فلکه گل سرخ به سمت ولیعصر، صد متر بعد از ایستگاه مترو دوران، ساختمان هنگام، طبقه دوم، جنب نان بلوط

تلفن:000000

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر امیر رضا حسینی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر امیر رضا حسینی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 41 کاربر)

%98
40 کاربر از 41 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  12 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  21 نفر

نظرات

مریم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

با سلام و احترام فوق العاده فوق العاده فوق العاده دکتر با تجربه ای هستن براشون ارزوی سلامتی دارم

بنیتا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

واقعا دکترخوبی هستن و تشخیصشون عالیه

سلمان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پزشک عالی بسیار با تجربه تشخیص عالی

محمدصالح
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عاااااااالی

مدینه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

تشخیص بالا و مهربان

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر امیر رضا حسینی
نوبت مطب بلوار مدرس
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز ،بلوار مدرس، فلکه گل سرخ به سمت ولیعصر، صد متر بعد از ایستگاه مترو دوران، ساختمان هنگام، طبقه دوم، جنب نان بلوط
اولین نوبت خالی: شنبه 3 تیر ساعت 12:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر امیر رضا حسینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امیر رضا حسینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امیر رضا حسینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر امیر رضا حسینی چقدر است؟
هزینه ویزیت امیر رضا حسینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امیر رضا حسینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر امیر رضا حسینی کجا است؟
دکتر امیر رضا حسینی 1 مطب در بلوار مدرس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر امیر رضا حسینی را ببینید.
+
آیا دکتر امیر رضا حسینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امیر رضا حسینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر امیر رضا حسینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امیر رضا حسینی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امیر رضا حسینی چه زمانی است؟
دکتر امیر رضا حسینی از روز شنبه 3 تیر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر امیر رضا حسینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امیر رضا حسینی چقدر است؟
تا کنون 41 نفر به دکتر امیر رضا حسینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امیر رضا حسینی 5 از 5 است.

درباره دکتر امیر رضا حسینیدکتر امیر رضا حسینی dr amir reza hosseini از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان شیراز هستند. مطب دکتر امیر رضا حسینی در شیراز ،بلوار مدرس، فلکه گل سرخ به سمت ولیعصر، صد متر بعد از ایستگاه مترو دوران، ساختمان هنگام، طبقه دوم، جنب نان بلوط واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امیر رضا حسینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 000000 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امیر رضا حسینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امیر رضا حسینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امیر رضا حسینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امیر رضا حسینی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امیر رضا حسینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.