کد نظام پزشکی

۴۳۶۲۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان پاسداران

آدرس:

تهران پاسداران بوستان نهم ساختمان پزشکان مهرگان پلاک ۱۲۱ واحد ۵

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم مشفقی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان پاسداران
دکتر مریم مشفقی
دکتر مریم مشفقی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم مشفقی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم مشفقی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم مشفقی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم مشفقی چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم مشفقی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم مشفقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم مشفقی کجا است؟
دکتر مریم مشفقی 1 مطب در مطب خیابان پاسداران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مریم مشفقی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مریم مشفقی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم مشفقی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم مشفقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم مشفقی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم مشفقی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مریم مشفقی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم مشفقی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم مشفقی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مریم مشفقی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم مشفقی 0 از 5 است.

درباره دکتر مریم مشفقیدکتر مریم مشفقی dr maryam moshfeghi از دکترهای متخصص تخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر مریم مشفقی در تهران پاسداران بوستان نهم ساختمان پزشکان مهرگان پلاک ۱۲۱ واحد ۵ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم مشفقی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122563427 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم مشفقی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم مشفقی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم مشفقی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم مشفقی تخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم مشفقی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.