دکتر یاسمین افسری زنوز

دکتر یاسمین افسری زنوز

تخصص قلب و عروق

تهران

کد نظام پزشکی

107589
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان شریعتی

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از ظفر، کوچه صادقیان، ساختمان پزشکان پارس، طبقه 4، واحد7

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر یاسمین افسری زنوز را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر یاسمین افسری زنوز بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

امید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

برخورد عالی توضیحات کامل و دقیق خوش اخلاق

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی، خوش برخورد، ضمن آرامش، وقت کافی برای ویزیت گذاشتند.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر یاسمین افسری زنوز
نوبت مطب خیابان شریعتی
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از ظفر، کوچه صادقیان، ساختمان پزشکان پارس، طبقه 4، واحد7
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 17:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر یاسمین افسری زنوز را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر یاسمین افسری زنوز نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر یاسمین افسری زنوز در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر یاسمین افسری زنوز چقدر است؟
هزینه ویزیت یاسمین افسری زنوز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر یاسمین افسری زنوز می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر یاسمین افسری زنوز کجا است؟
دکتر یاسمین افسری زنوز 1 مطب در مطب خیابان شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر یاسمین افسری زنوز را ببینید.
+
آیا دکتر یاسمین افسری زنوز امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر یاسمین افسری زنوز در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر یاسمین افسری زنوز در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر یاسمین افسری زنوز متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر یاسمین افسری زنوز چه زمانی است؟
دکتر یاسمین افسری زنوز از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر یاسمین افسری زنوز در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر یاسمین افسری زنوز چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر یاسمین افسری زنوز رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر یاسمین افسری زنوز 5 از 5 است.

درباره دکتر یاسمین افسری زنوزدکتر یاسمین افسری زنوز dr yasamn afsari zenoz از دکترهای متخصص قلب و عروق تهران هستند. مطب دکتر یاسمین افسری زنوز در تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از ظفر، کوچه صادقیان، ساختمان پزشکان پارس، طبقه 4، واحد7 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر یاسمین افسری زنوز می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02126702684 , 02126644053 , 02126702691 , 09205461559 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر یاسمین افسری زنوز و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر یاسمین افسری زنوز هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر یاسمین افسری زنوز فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر یاسمین افسری زنوز متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر یاسمین افسری زنوز مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.