کد نظام پزشکی

۹۳۸۵۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات خیابان شهروردی شمالی

آدرس:

تهران سهروردی شمالی بالاتر از آپادانا بن بست جهانگیری پلاک 2 واحد17

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

خیابان شهروردی شمالی
دکتر رضا ایمانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رضا ایمانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رضا ایمانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رضا ایمانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رضا ایمانی چقدر است؟
هزینه ویزیت رضا ایمانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا ایمانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رضا ایمانی کجا است؟
دکتر رضا ایمانی 1 مطب در خیابان شهروردی شمالی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر رضا ایمانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر رضا ایمانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رضا ایمانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رضا ایمانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رضا ایمانی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رضا ایمانی چه زمانی است؟
دکتر رضا ایمانی از روز چهارشنبه 2 شهریور بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا ایمانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رضا ایمانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر رضا ایمانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رضا ایمانی 0 از 5 است.

درباره دکتر رضا ایمانی

دکتر رضا ایمانی dr reza imani از دکترهای متخصص تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تهران هستند. مطب دکتر رضا ایمانی در تهران سهروردی شمالی بالاتر از آپادانا بن بست جهانگیری پلاک 2 واحد17 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رضا ایمانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09381717368-02188531504 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رضا ایمانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رضا ایمانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رضا ایمانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رضا ایمانی تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رضا ایمانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.