%۱۰۰
پیشنهاد(از ۷ کاربر)

کد نظام پزشکی

۵۸۸۵۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی
 • فلوشیپ جراحی شانه و آرنج

اطلاعات مطب شیخ بهایی جنوبی

آدرس:

تهران، شیخ بهایی جنوبی ،پایین تر از پل حکیم ،بلوار ازادگان ،نبش خیابان 21 ،پلاک 43

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علیرضا فرهمندی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علیرضا فرهمندی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۷ کاربر)

%۱۰۰
۷ کاربر از ۷ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب شیخ بهایی جنوبی
ملاحظات

زمان نوبت گیری مربوط به حضور در مطب می باشد و زمان ویزیت با توجه به شلوغی مطب تا حدود 2 ساعت امکان معطلی دارد.

دکتر علیرضا فرهمندی
دکتر علیرضا فرهمندی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا فرهمندی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا فرهمندی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا فرهمندی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علیرضا فرهمندی چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا فرهمندی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا فرهمندی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علیرضا فرهمندی کجا است؟
دکتر علیرضا فرهمندی 1 مطب در مطب شیخ بهایی جنوبی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر علیرضا فرهمندی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر علیرضا فرهمندی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا فرهمندی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علیرضا فرهمندی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا فرهمندی متخصص ارتوپدی و جراحی شانه و آرنج هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا فرهمندی چه زمانی است؟
دکتر علیرضا فرهمندی از روز چهارشنبه 6 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا فرهمندی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا فرهمندی چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر علیرضا فرهمندی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا فرهمندی 5 از 5 است.

درباره دکتر علیرضا فرهمندیدکتر علیرضا فرهمندی dr alireza farehmandi از دکترهای متخصص تخصص ارتوپدی تهران هستند. مطب دکتر علیرضا فرهمندی در تهران، شیخ بهایی جنوبی ،پایین تر از پل حکیم ،بلوار ازادگان ،نبش خیابان 21 ،پلاک 43 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا فرهمندی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188880640 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا فرهمندی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا فرهمندی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا فرهمندی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا فرهمندی تخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا فرهمندی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.