دکتر علیرضا فرهمندی

دکتر علیرضا فرهمندی

تخصص ارتوپدی

فلوشیپ جراحی شانه و آرنج

تهران

کد نظام پزشکی

58854
%90
پیشنهاد(از 10 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی
 • فلوشیپ جراحی شانه و آرنج

اطلاعات مطب شیخ بهایی جنوبی

آدرس:

تهران، شیخ بهایی جنوبی ،پایین تر از پل حکیم ،بلوار ازادگان ،نبش خیابان 21 ،پلاک 43

تلفن:02188880640

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علیرضا فرهمندی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علیرضا فرهمندی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 10 کاربر)

%90
9 کاربر از 10 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  6 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

ساناز
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

تنها نظر من اینکه دست من در آستانه نابودی بود که با مراجعه به چند دکتر نتیجه نگرفتم ولی دکتر فرهمندی با یک نسخه و یک معاینه ساده تشخیص آسیب شدید عصب ها را دادند،بخاطر هزینه بیمارستان خصوصی ایشان مرا به دکتر گیتی ارجاع دادند که در بیمارستان دولتی بود،همیشه دعاگوی ایشان هستم اگر تشخیص ایشان و ارجاع ایشان نبود دستم کامل از کار افتاده میشد،حس به انگشتانم برگشت بعد از جراحی

مهری
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

تشخیص درستی ندادند

مهدیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر فوق العاده کار،بلد و متخصص

سلطنت
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بسیار با سواد و با دقت به حرف مریض گوش میدادند. . فوق العاده و درجه یک بودند.

آزاده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر علیرضا فرهمندیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا فرهمندی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا فرهمندی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا فرهمندی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علیرضا فرهمندی چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا فرهمندی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا فرهمندی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علیرضا فرهمندی کجا است؟
دکتر علیرضا فرهمندی 1 مطب در مطب شیخ بهایی جنوبی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علیرضا فرهمندی را ببینید.
+
آیا دکتر علیرضا فرهمندی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا فرهمندی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علیرضا فرهمندی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا فرهمندی متخصص ارتوپدی و جراحی شانه و آرنج هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا فرهمندی چه زمانی است؟
دکتر علیرضا فرهمندی از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا فرهمندی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا فرهمندی چقدر است؟
تا کنون 10 نفر به دکتر علیرضا فرهمندی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا فرهمندی 5 از 5 است.

درباره دکتر علیرضا فرهمندیدکتر علیرضا فرهمندی dr alireza farehmandi از دکترهای متخصص ارتوپدی تهران هستند. مطب دکتر علیرضا فرهمندی در تهران، شیخ بهایی جنوبی ،پایین تر از پل حکیم ،بلوار ازادگان ،نبش خیابان 21 ،پلاک 43 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا فرهمندی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188880640 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا فرهمندی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا فرهمندی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا فرهمندی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا فرهمندی متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا فرهمندی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.