%84
پیشنهاد(از 6 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان توحید میانی

آدرس:

اصفهان، خیابان توحید میانی ،روبروی بانک سامان، ساختمان تندیس، طبقه سوم

تلفن:03136281598

بیمه‌های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح
 • تامین اجتماعی
 • کارمندان دولت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر احمدرضا آبدار را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر احمدرضا آبدار بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 6 کاربر)

%84
5 کاربر از 6 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

ساناز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عدم رضایت از برخورد پزشک

مجتبی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

من مشکل عفونت اسپرم داشتم که به یک جلسه ویزیت دکتر مشکلمون حل شد و بعد از هشت ماه اقدام برای بارداری خدا بهمون فرزند عطا کرد دکتر بسیار خوبی هستند از نظر بنده انشالله همه دوستان نتیجه بگیرند و مشکلشون حل بشه

ایرج
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خیلی خوب باشخصیت و خوش برخورد

یعقوب
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر بسیارباتجربه وبصبروحوصله ای هستند ودلسوز .چنانچه از لحاظ مالی هم مشکل بود باشخص دکتر گفته بشه مراعات حال مردم را میکنند.ودرد را تشخیص ودرمان میکنند با ۱ الی۲ ویزیت .

سمیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پدرم برای پروستات مراجعه کردن و دکتر دارو نوشتند برای یکماه

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر احمدرضا آبدار
نوبت مطب خیابان توحید میانی
رزرو آنلاین نوبت
اصفهان - اصفهان، خیابان توحید میانی ،روبروی بانک سامان، ساختمان تندیس، طبقه سوم
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 24 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر احمدرضا آبدار را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر احمدرضا آبدار نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر احمدرضا آبدار در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر احمدرضا آبدار چقدر است؟
هزینه ویزیت احمدرضا آبدار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر احمدرضا آبدار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر احمدرضا آبدار کجا است؟
دکتر احمدرضا آبدار 1 مطب در مطب خیابان توحید میانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر احمدرضا آبدار را ببینید.
+
آیا دکتر احمدرضا آبدار امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر احمدرضا آبدار در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر احمدرضا آبدار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر احمدرضا آبدار متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر احمدرضا آبدار چه زمانی است؟
دکتر احمدرضا آبدار از روز چهارشنبه 24 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر احمدرضا آبدار در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر احمدرضا آبدار چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر احمدرضا آبدار رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر احمدرضا آبدار 5 از 5 است.

درباره دکتر احمدرضا آبداردکتر احمدرضا آبدار dr ahmadreza abdar از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) اصفهان هستند. مطب دکتر احمدرضا آبدار در اصفهان، خیابان توحید میانی ،روبروی بانک سامان، ساختمان تندیس، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر احمدرضا آبدار می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03136281598 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر احمدرضا آبدار و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر احمدرضا آبدار هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر احمدرضا آبدار فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر احمدرضا آبدار متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر احمدرضا آبدار مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.