دکتر موسی میرشکار

دکتر موسی میرشکار

تخصص پوست، مو و زیبایی

مشهد

کد نظام پزشکی

73284
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر موسی میرشکار را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر موسی میرشکار بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سکینه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی عالی عالی .

سمیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر بسیار صبور و عالی هستن

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر موسی میرشکار
نوبت مطب وکیل آباد
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد، بین وکیل آباد 16 و 18، پلاک 226/1، طبق سوم
اولین نوبت خالی: شنبه 13 خرداد ساعت 19:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر موسی میرشکار را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر موسی میرشکار نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر موسی میرشکار در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر موسی میرشکار چقدر است؟
هزینه ویزیت موسی میرشکار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر موسی میرشکار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر موسی میرشکار کجا است؟
دکتر موسی میرشکار 1 مطب در مطب وکیل آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر موسی میرشکار را ببینید.
+
آیا دکتر موسی میرشکار امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر موسی میرشکار در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر موسی میرشکار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر موسی میرشکار متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر موسی میرشکار چه زمانی است؟
دکتر موسی میرشکار از روز شنبه 13 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر موسی میرشکار در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر موسی میرشکار چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر موسی میرشکار رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر موسی میرشکار 5 از 5 است.

درباره دکتر موسی میرشکاردکتر موسی میرشکار dr moosa mir shekar از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی مشهد هستند. مطب دکتر موسی میرشکار در مشهد، بین وکیل آباد 16 و 18، پلاک 226/1، طبق سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر موسی میرشکار می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138838796 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر موسی میرشکار و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر موسی میرشکار هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر موسی میرشکار فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر موسی میرشکار متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر موسی میرشکار مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.