دکتر سپیده پزشکی

دکتر سپیده پزشکی

کد نظام پزشکی: 84835
5 (3 نظر)
٪100 پیشنهاد کاربران
19 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر سپیده پزشکی

زعفرانیه
آدرس: تهران - تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، نبش فرخ، پلاک۱ ،ساختمان فرخ ،طبقه۴ ،واحد۴۰۴
در حال حاضر نوبتی برای این مطب تعریف نشده است.
پزشکان جایگزین با تخصص مشابه
پیشنهاد شده توسط کاربران دکترِتو
دکتر عباس صالحی
دکتر عباس صالحی
قلب و عروق
5
(51 نظر)
661 نوبت موفق
تهران
اولین نوبت آزاد مطب:30 تیر 1403
دکتر سید رضا سیدی
دکتر سید رضا سیدی
قلب و عروق
4.9
(76 نظر)
882 نوبت موفق
تهران
اولین نوبت آزاد مطب:فردا
دکتر حسین فیض پور
دکتر حسین فیض پور
قلب و عروق
4.7
(66 نظر)
1010 نوبت موفق
کرج - تهران
اولین نوبت آزاد مطب:2 مرداد 1403

آدرس مطب دکتر سپیده پزشکی

زعفرانیه
آدرس:
تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، نبش فرخ، پلاک۱ ،ساختمان فرخ ،طبقه۴ ،واحد۴۰۴
تلفن:

نظرات درباره دکتر سپیده پزشکی

5
از 3 کاربر
45-90 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%100
پیشنهاد کاربران
تارا(1402/10/04)
(1402/10/04)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
تشخیص توده داخل دهان من رو فقط این دکتر تونستن بدن، عالی هستن
آرمین(1402/05/30)
(1402/05/30)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
بهترین دکتر هستند.
فاطمه(1401/08/08)
(1401/08/08)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
معرفی کردن ک دکتر خوبی هستند.....من یک خال مادرزادی دارم که میگن باید برم ام ارای جواب ام ار ای رو بهشون نشون بدم که اون رو فقط ایشون میتونن از بین ببرن وقتی اینو رو شنیدم ی نورامید تودلم روشن شد امیدوارم بتونم برم نتیجشو ببینم.

سوالات متداول راجع به دکتر سپیده پزشکی

چطور می‌توانم نوبت دکتر سپیده پزشکی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سپیده پزشکی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سپیده پزشکی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر سپیده پزشکی چقدر است؟
هزینه ویزیت سپیده پزشکی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سپیده پزشکی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر سپیده پزشکی کجا است؟
دکتر سپیده پزشکی 1 مطب در زعفرانیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سپیده پزشکی را ببینید.
آیا دکتر سپیده پزشکی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سپیده پزشکی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر سپیده پزشکی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سپیده پزشکی متخصص قلب و عروق و بیماری های مادرزادی قلب و عروق در بزرگسالان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سپیده پزشکی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سپیده پزشکی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سپیده پزشکی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سپیده پزشکی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر سپیده پزشکی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سپیده پزشکی 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر سپیده پزشکیدکتر سپیده پزشکی dr sapideh pazeshki از دکترهای متخصص بیماری های مادرزادی قلب و عروق در بزرگسالان تهران هستند. مطب دکتر سپیده پزشکی در تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، نبش فرخ، پلاک۱ ،ساختمان فرخ ،طبقه۴ ،واحد۴۰۴ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سپیده پزشکی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09128808878 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سپیده پزشکی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سپیده پزشکی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سپیده پزشکی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سپیده پزشکی متخصص بیماری های مادرزادی قلب و عروق در بزرگسالان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بیماری های مادرزادی قلب و عروق در بزرگسالان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سپیده پزشکی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.