دکتر قاسم کاویانی

دکتر قاسم کاویانی

تخصص چشم پزشکی

همدان

کد نظام پزشکی

60900
%100
پیشنهاد(از 6 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب خیابان خواجه رشید

آدرس:

همدان، خیابان خواجه رشید، جنب اداره اماکن ، نبش کوچه فداکار، مجتمع پزشکی وحدت، طبقه 4

تلفن:08138252587

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر قاسم کاویانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر قاسم کاویانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 6 کاربر)

%100
6 کاربر از 6 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

رضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار خوش برخورد و متین بودند

محمدخلیل
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر کاربلد، متخصص و مردم دار و فوق العاده با تجربه

ستاره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بسیار مهربان و با تجربه

حجت اله
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار پزشک قابل و باتجربه ای هستند. من واقعا راضی هستم.

فرهاد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خوب بودند.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر قاسم کاویانی
نوبت مطب خیابان خواجه رشید
رزرو آنلاین نوبت
همدان - همدان، خیابان خواجه رشید، جنب اداره اماکن ، نبش کوچه فداکار، مجتمع پزشکی وحدت، طبقه 4
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 24 خرداد ساعت 19:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر قاسم کاویانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر قاسم کاویانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر قاسم کاویانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر قاسم کاویانی چقدر است؟
هزینه ویزیت قاسم کاویانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر قاسم کاویانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر قاسم کاویانی کجا است؟
دکتر قاسم کاویانی 1 مطب در مطب خیابان خواجه رشید دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر قاسم کاویانی را ببینید.
+
آیا دکتر قاسم کاویانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر قاسم کاویانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر قاسم کاویانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر قاسم کاویانی متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر قاسم کاویانی چه زمانی است؟
دکتر قاسم کاویانی از روز چهارشنبه 24 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر قاسم کاویانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر قاسم کاویانی چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر قاسم کاویانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر قاسم کاویانی 5 از 5 است.

درباره دکتر قاسم کاویانیدکتر قاسم کاویانی dr ghasem kaviani از دکترهای متخصص چشم پزشکی همدان هستند. مطب دکتر قاسم کاویانی در همدان، خیابان خواجه رشید، جنب اداره اماکن ، نبش کوچه فداکار، مجتمع پزشکی وحدت، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر قاسم کاویانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 08138252587 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر قاسم کاویانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر قاسم کاویانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر قاسم کاویانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر قاسم کاویانی متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر قاسم کاویانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.