دکتر بهرام نصیری اسکویی

دکتر بهرام نصیری اسکویی

تخصص جراحی مغز و اعصاب

ارومیه
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۲ کاربر)

کد نظام پزشکی

۳۰۶۶۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات مطب خیابان حسنی

آدرس:

ارومیه، خیابان حسنی، برج آسمان، طبقه ۶، واحد ۶

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر بهرام نصیری اسکویی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۲ کاربر)

%۱۰۰
۲ کاربر از ۲ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان حسنی
ملاحظات

به علت شلوغی مطب تاخیر در ویزیت امکان دارد.

دکتر بهرام نصیری اسکویی
دکتر بهرام نصیری اسکویی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بهرام نصیری اسکویی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بهرام نصیری اسکویی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بهرام نصیری اسکویی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بهرام نصیری اسکویی چقدر است؟
هزینه ویزیت بهرام نصیری اسکویی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهرام نصیری اسکویی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بهرام نصیری اسکویی کجا است؟
دکتر بهرام نصیری اسکویی 1 مطب در مطب خیابان حسنی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر بهرام نصیری اسکویی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر بهرام نصیری اسکویی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بهرام نصیری اسکویی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بهرام نصیری اسکویی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بهرام نصیری اسکویی متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بهرام نصیری اسکویی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر بهرام نصیری اسکویی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهرام نصیری اسکویی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بهرام نصیری اسکویی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر بهرام نصیری اسکویی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بهرام نصیری اسکویی 5 از 5 است.

درباره دکتر بهرام نصیری اسکویی

دکتر بهرام نصیری اسکویی dr bahram nasiri oskoei از دکترهای متخصص تخصص جراحی مغز و اعصاب ارومیه هستند. مطب دکتر بهرام نصیری اسکویی در ارومیه، خیابان حسنی، برج آسمان، طبقه ۶، واحد ۶ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بهرام نصیری اسکویی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04433484580 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بهرام نصیری اسکویی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بهرام نصیری اسکویی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بهرام نصیری اسکویی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بهرام نصیری اسکویی تخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بهرام نصیری اسکویی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.