دکتر مهرزاد مدرس حقیقی

دکتر مهرزاد مدرس حقیقی

تخصص ارتوپدی

شیراز
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

کد نظام پزشکی

۳۷۴۶۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب اردیبهشت غربی

آدرس:

شیراز، خیابان اردیبهشت غربی، کلینیک مهر، طبقه اول

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر مهرزاد مدرس حقیقی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱ کاربر)

%۱۰۰
۱ کاربر از ۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب اردیبهشت غربی
ملاحظات

مراجعین محترم توجه نمایید، زمان انتظار شما در مطب به دلیل روند درمان غیرقابل پیش بینی است. لطفا صبور باشید. زمان انتخابی شما، ساعت مراجعه به مطب می باشد نه زمان ملاقات با پزشک. زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بیانجامد.

دکتر مهرزاد مدرس حقیقی
دکتر مهرزاد مدرس حقیقی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهرزاد مدرس حقیقی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهرزاد مدرس حقیقی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهرزاد مدرس حقیقی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهرزاد مدرس حقیقی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهرزاد مدرس حقیقی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهرزاد مدرس حقیقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهرزاد مدرس حقیقی کجا است؟
دکتر مهرزاد مدرس حقیقی 1 مطب در مطب اردیبهشت غربی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مهرزاد مدرس حقیقی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مهرزاد مدرس حقیقی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهرزاد مدرس حقیقی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهرزاد مدرس حقیقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهرزاد مدرس حقیقی متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهرزاد مدرس حقیقی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مهرزاد مدرس حقیقی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهرزاد مدرس حقیقی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهرزاد مدرس حقیقی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر مهرزاد مدرس حقیقی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهرزاد مدرس حقیقی 5 از 5 است.

درباره دکتر مهرزاد مدرس حقیقی

دکتر مهرزاد مدرس حقیقی dr mehrzad modares haghighi از دکترهای متخصص تخصص ارتوپدی شیراز هستند. مطب دکتر مهرزاد مدرس حقیقی در شیراز، خیابان اردیبهشت غربی، کلینیک مهر، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهرزاد مدرس حقیقی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132317659 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهرزاد مدرس حقیقی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهرزاد مدرس حقیقی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهرزاد مدرس حقیقی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهرزاد مدرس حقیقی تخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهرزاد مدرس حقیقی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.