دکتر مهرزاد مدرس حقیقی

دکتر مهرزاد مدرس حقیقی

تخصص ارتوپدی

شیراز

کد نظام پزشکی

37461
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهرزاد مدرس حقیقی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهرزاد مدرس حقیقی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

آراد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار عالی و با اخلاق

حسن
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

سلام دکتری خوش اخلاق خوش برخورد و از نظر حرفه کاری عالی ؛ لگنم شکسته بود و با عمل جناب دکتر الان خیلی عالیم

ابوالفضل
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دكتر عالي

حمیده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

تشخیص ايشون خیلی خوب هست.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مهرزاد مدرس حقیقی
نوبت مطب اردیبهشت غربی
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز، خیابان اردیبهشت غربی، کلینیک مهر، طبقه اول

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهرزاد مدرس حقیقی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهرزاد مدرس حقیقی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهرزاد مدرس حقیقی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهرزاد مدرس حقیقی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهرزاد مدرس حقیقی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهرزاد مدرس حقیقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهرزاد مدرس حقیقی کجا است؟
دکتر مهرزاد مدرس حقیقی 1 مطب در مطب اردیبهشت غربی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهرزاد مدرس حقیقی را ببینید.
+
آیا دکتر مهرزاد مدرس حقیقی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهرزاد مدرس حقیقی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهرزاد مدرس حقیقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهرزاد مدرس حقیقی متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهرزاد مدرس حقیقی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مهرزاد مدرس حقیقی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهرزاد مدرس حقیقی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهرزاد مدرس حقیقی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر مهرزاد مدرس حقیقی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهرزاد مدرس حقیقی 5 از 5 است.

درباره دکتر مهرزاد مدرس حقیقیدکتر مهرزاد مدرس حقیقی dr mehrzad modares haghighi از دکترهای متخصص ارتوپدی شیراز هستند. مطب دکتر مهرزاد مدرس حقیقی در شیراز، خیابان اردیبهشت غربی، کلینیک مهر، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهرزاد مدرس حقیقی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132317659 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهرزاد مدرس حقیقی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهرزاد مدرس حقیقی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهرزاد مدرس حقیقی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهرزاد مدرس حقیقی متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهرزاد مدرس حقیقی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.