%94
پیشنهاد(از 31 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)
 • فلوشیپ جراحی لاپاروسکوپی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اندویورولوژی)

اطلاعات مطب بلوار طالقانی

آدرس:

یزد، بلوار طالقانی، کوچه مجاهد، ساختمان پزشکی حکیم

تلفن:03537258050

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سراج الدین وحیدی مهرجردی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سراج الدین وحیدی مهرجردی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 31 کاربر)

%94
29 کاربر از 31 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  11 نفر
 • 15-45 دقیقه
  10 نفر
 • 45-90 دقیقه
  6 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  4 نفر

نظرات

احمد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی ممنون از آقای دکتر

حسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

فعلا هنوز منتظر نتیجه هستم مشکل رو تشخیص دادند.

حمیدرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر خوبین حالا تا نتیجه داروها و تجویز چی باشه اینده معلوم میشه . و علت نارضایتی من معطلی بیش از حد هست.

محسن
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوب هستند.

حسن
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بسیار خوش برخورد و باشخصیت به بیمار نگاه مادی ندارند.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سراج الدین وحیدی مهرجردی
نوبت مطب بلوار طالقانی
رزرو آنلاین نوبت
یزد - یزد، بلوار طالقانی، کوچه مجاهد، ساختمان پزشکی حکیم
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 6 تیر ساعت 19:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سراج الدین وحیدی مهرجردی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سراج الدین وحیدی مهرجردی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سراج الدین وحیدی مهرجردی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سراج الدین وحیدی مهرجردی چقدر است؟
هزینه ویزیت سراج الدین وحیدی مهرجردی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سراج الدین وحیدی مهرجردی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سراج الدین وحیدی مهرجردی کجا است؟
دکتر سراج الدین وحیدی مهرجردی 1 مطب در مطب بلوار طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سراج الدین وحیدی مهرجردی را ببینید.
+
آیا دکتر سراج الدین وحیدی مهرجردی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سراج الدین وحیدی مهرجردی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سراج الدین وحیدی مهرجردی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سراج الدین وحیدی مهرجردی چه زمانی است؟
دکتر سراج الدین وحیدی مهرجردی از روز سه‌شنبه 6 تیر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سراج الدین وحیدی مهرجردی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سراج الدین وحیدی مهرجردی چقدر است؟
تا کنون 31 نفر به دکتر سراج الدین وحیدی مهرجردی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سراج الدین وحیدی مهرجردی 5 از 5 است.

درباره دکتر سراج الدین وحیدی مهرجردیدکتر سراج الدین وحیدی مهرجردی dr serejoldin vahidi mehrjardi از دکترهای متخصص جراحی لاپاروسکوپی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اندویورولوژی) یزد هستند. مطب دکتر سراج الدین وحیدی مهرجردی در یزد، بلوار طالقانی، کوچه مجاهد، ساختمان پزشکی حکیم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سراج الدین وحیدی مهرجردی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03537258050 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سراج الدین وحیدی مهرجردی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سراج الدین وحیدی مهرجردی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سراج الدین وحیدی مهرجردی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سراج الدین وحیدی مهرجردی متخصص جراحی لاپاروسکوپی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اندویورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی لاپاروسکوپی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اندویورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سراج الدین وحیدی مهرجردی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.