فیلترها
تخصص و فوق تخصص
خدمات
شهر
محله
بیمه
جنسیت پزشک
فقط پزشکان دارای نوبت باز
  1. دکترتو
  2. دکترها
  3. دکتر جراحی شانه و آرنج
  4. دکترهای تهران
  5. دکتر جراحی شانه و آرنج تهران

نوبت‌دهی اینترنتی بهترین دکترهای جراحی شانه و آرنج در تهران

مرتب‌سازی بر اساس:
Ad
دکتر حمیدرضا اصلانی

دکتر حمیدرضا اصلانی

تخصص ارتوپدی
4.1(218 نظر)
81٪پیشنهاد کاربران
3292نوبت موفق در دکترتو
فلوشیپ آرتروسکوپی و جراحی شانه و زانو از آمریکا
نوبت‌دهی مطب
تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، جنب بیمارستان تهران کلینیک، کوچه شهدا، پلاک 9، واحد 1
اولین نوبت آزاد مطب:
امروز
دکتر علیرضا فرهمندی

دکتر علیرضا فرهمندی

تخصص ارتوپدی / فلوشیپ جراحی شانه و آرنج
4.5(76 نظر)
90٪پیشنهاد کاربران
1273نوبت موفق در دکترتو
خدمات: جراحی شانه، کتف و آرنج
نوبت‌دهی مطب
تهران، شیخ بهایی جنوبی ،پایین تر از پل حکیم ،بلوار ازادگان ،نبش خیابان 21 ،پلاک 43
اولین نوبت آزاد مطب:
چهارشنبه 30 خرداد
دکتر حسن درتاج

دکتر حسن درتاج

تخصص ارتوپدی / فلوشیپ جراحی شانه و آرنج
159نوبت موفق در دکترتو
نوبت‌دهی مطب
تهران، خیابان شریعتی ، خیابان دستگردی(ظفر)، ساختمان پزشکان حکیم ،پلاک 34، واحد 12،
اولین نوبت آزاد مطب:
سه‌شنبه 29 خرداد
دکتر امیر سبحانی

دکتر امیر سبحانی

تخصص ارتوپدی / فلوشیپ جراحی شانه و آرنج
5(4 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
خدمات: درد آرنج، آرتروسکوپی مچ دست، درد مفاصل، جراحی شانه، کتف و آرنج
نوبت‌دهی مطب
تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان والی نژاد، کوچه تلاش، ساختمان تلاش، طبقه 4، کلینیک نوا


درباره نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترهای جراحی شانه و آرنج در تهران

دکترهای جراحی شانه و آرنج در تهران چه خدماتی ارائه می دهند؟

دکتر جراحی شانه و آرنج و فوق تخصص آن بیماری‌های مختلفی را درمان می‌کند. جراحی شانه و آرنج در تهران از تخصص های شناخته شده پزشکی در دکترتو است. شما می‌توانید با مراجعه به لیست پزشکان جراحی شانه و آرنج در تهران در دکترتو علاوه بر نوبت‌‌گیری اینترنتی، مشاوره آنلاین پزشکی هم دریافت کنید.

چگونه از بهترین دکترهای جراحی شانه و آرنج در تهران نوبت بگیریم؟

ساده‌ترین راه برای نوبت گیری از بهترین دکتر جراحی شانه و آرنج در تهران و فوق تخصص این رشته، سامانه نوبت دهی اینترنتی پزشکان دکترتو است. جراحی شانه و آرنج در تهران در دکترتو متشکل از بهترین پزشکان جراحی شانه و آرنج در تهران در مناطق مختلف از جمله شمال، جنوب، شرق و غرب تهران است. شما می توانید با مراجعه به لیست پزشکان جراحی شانه و آرنج در تهران یک دکتر جراحی شانه و آرنج خوب بیابید و علاوه بر نوبت‌گیری اینترنتی آدرس و تلفن مطب دکتر جراحی شانه و آرنج خود را مشاهده کنید.

بهترین دکترهای جراحی شانه و آرنج (متخصص و فوق تخصص) در تهران

برای دریافت نوبت مطب و مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) با بهترین دکترهای جراحی شانه و آرنج در تهران ، می توانید به لیست دکترهای جراحی شانه و آرنج در تهران در دکترتو مراجعه کنید و با استفاده از فیلترهای مربوطه از بهترین دکترهای جراحی شانه و آرنج در تهران نوبت مطب و مشاوره آنلاین دریافت کنید.

همچنین می‌توانید از لیست پیشنهادی بهترین دکترهای جراحی شانه و آرنج در تهران توسط دکترتو استفاده کنید:

درباره سایت نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترتو

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکترهای جراحی شانه و آرنج در تهران نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری توسط پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیش از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی در تخصص‌های پزشکی مختلف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان، قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکترهای جراحی شانه و آرنج مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

سوالات متداول

+
چگونه از بهترین دکتر جراحی شانه و آرنج تهران در دکترتو نوبت بگیریم؟
برای گرفتن نوبت از دکتر جراحی شانه و آرنج تهران در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای جراحی شانه و آرنج در تهران شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.
+
چطور بفهمیم یک دکتر جراحی شانه و آرنج خوب است؟
با مراجعه به صفحه پروفایل هر کدام از دکتر جراحی شانه و آرنج در تهران می توانید نظرات بیماران مراجعه‌کننده به آن دکتر را مشاهده کنید و از میزان رضایت بیماران از پزشک مطلع شوید. این نظرات توسط مراجعه کنندگان هر پزشک ثبت شده است.
+
از کجا بدانیم دکترهای جراحی شانه و آرنج تهران بیمه ما را قبول می کنند؟
برای مشاهده شرایط بیمه دکتر جراحی شانه و آرنج در تهران به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه‌های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای جراحی شانه و آرنج تهران را مشاهده کنید.
+
تعرفه ویزیت دکتر جراحی شانه و آرنج در تهران چقدر است؟
هزینه ویزیت دکتر جراحی شانه و آرنج در تهران با توجه به نوع نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای جراحی شانه و آرنج تهران می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.
+
نحوه پیدا کردن بهترین دکتر جراحی شانه و آرنج در تهران با نوبت آزاد
با مراجعه به لیست دکتر جراحی شانه و آرنج در تهران و مرور کردن نوبت‌های آزاد هر دکتر می‌توانید از نوبت‌های آزاد آن دکتر مطلع شوید یا از مرتب‌سازی بر اساس نزدیکترین نوبت آزاد دکتر جراحی شانه و آرنج در تهران استفاده کنید

بهترین دکترهای جراحی شانه و آرنج در ایران

دکتر جراحی شانه و آرنج اراکدکتر جراحی شانه و آرنج ساریدکتر جراحی شانه و آرنج تبریزدکتر جراحی شانه و آرنج ارومیهدکتر جراحی شانه و آرنج کرمانشاهدکتر جراحی شانه و آرنج اهوازدکتر جراحی شانه و آرنج شیرازدکتر جراحی شانه و آرنج مشهددکتر جراحی شانه و آرنج اصفهاندکتر جراحی شانه و آرنج زاهداندکتر جراحی شانه و آرنج سنندجدکتر جراحی شانه و آرنج همداندکتر جراحی شانه و آرنج شهرکرددکتر جراحی شانه و آرنج خرم آباددکتر جراحی شانه و آرنج ایلامدکتر جراحی شانه و آرنج یاسوجدکتر جراحی شانه و آرنج بوشهردکتر جراحی شانه و آرنج زنجاندکتر جراحی شانه و آرنج سمناندکتر جراحی شانه و آرنج یزددکتر جراحی شانه و آرنج بیرجنددکتر جراحی شانه و آرنج اردبیلدکتر جراحی شانه و آرنج قمدکتر جراحی شانه و آرنج قزویندکتر جراحی شانه و آرنج گرگاندکتر جراحی شانه و آرنج بجنورددکتر جراحی شانه و آرنج کرجدکتر جراحی شانه و آرنج کرماندکتر جراحی شانه و آرنج بندرعباسدکتر جراحی شانه و آرنج رشت

بهترین دکترهای متخصص در تهران

دکتر زنان تهراندکتر عمومی تهراندکتر متخصص داخلی تهراندکتر متخصص کودکان و نوزادان (اطفال) تهراندکتر روانشناس تهراندکتر دندانپزشک تهراندکتر جراحی عمومی تهراندکتر متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تهراندکتر قلب تهراندکتر متخصص ارتوپد تهراندکتر متخصص چشم پزشک تهراندکتر متخصص گوش و حلق و بینی تهراندکتر متخصص تغذیه تهراندکتر متخصص اورولوژی تهراندکتر پوست تهرانمتخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) تهرانجراح مغز و اعصاب تهراندکتر متخصص بیماری های عفونی تهراندکتر متخصص گوارش و کبد تهرانمتخصص رادیولوژی و سونوگرافی تهراندکتر بینایی سنجی تهراندکتر متخصص غدد تهرانمتخصص فیزیوتراپی تهرانمتخصص شنوایی سنجی تهراندکتر متخصص ریه تهرانمتخصص روماتولوژی تهراندکتر جراح پلاستیک تهراندکتر متخصص گفتار درمانی تهراندکتر متخصص آسم و آلرژی تهراندکتر متخصص خون و سرطان شناسی تهراندکتر متخصص کلیه بزرگسالان تهراندکتر متخصص غدد کودکان تهراندکتر متخصص کایروپراکتیک تهراندکتر مامایی تهرانمتخصص رادیوتراپیست تهرانمتخصص طب فیزیکی و توانبخشی تهراندکتر مشاور دارویی تهراندکتر متخصص ژنتیک پزشکی تهراندکتر متخصص طب سنتی تهراندکتر متخصص درد تهران