دکتر حبیب الله نقدی

دکتر حبیب الله نقدی

تخصص داخلی

نجف آباد

کد نظام پزشکی

32059
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب چهارره شهرداری

آدرس:

نجف اباد،بعدازچهارراه شهرداری،کوچه شهید محمدی

تلفن:03142615332

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • کارمندان دولت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حبیب الله نقدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حبیب الله نقدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

حلیمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار عاااالی

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر حبیب الله نقدی
نوبت مطب چهارره شهرداری
رزرو آنلاین نوبت
نجف آباد - نجف اباد،بعدازچهارراه شهرداری،کوچه شهید محمدی
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 17 خرداد ساعت 16:00
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو120,000 تومان
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 22:15
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
راهنمای مشاورۀ متنی
امکان ارسال پیام متنی و صوتی
امکان ارسال فایل120,000 تومان
مشاوره بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حبیب الله نقدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حبیب الله نقدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حبیب الله نقدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حبیب الله نقدی چقدر است؟
هزینه ویزیت حبیب الله نقدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حبیب الله نقدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حبیب الله نقدی کجا است؟
دکتر حبیب الله نقدی 1 مطب در مطب چهارره شهرداری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حبیب الله نقدی را ببینید.
+
آیا دکتر حبیب الله نقدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حبیب الله نقدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حبیب الله نقدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حبیب الله نقدی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حبیب الله نقدی چه زمانی است؟
دکتر حبیب الله نقدی از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حبیب الله نقدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حبیب الله نقدی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر حبیب الله نقدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حبیب الله نقدی 5 از 5 است.

درباره دکتر حبیب الله نقدیدکتر حبیب الله نقدی dr habiballah naghdi از دکترهای متخصص داخلی نجف آباد هستند. مطب دکتر حبیب الله نقدی در نجف اباد،بعدازچهارراه شهرداری،کوچه شهید محمدی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حبیب الله نقدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03142615332 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حبیب الله نقدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حبیب الله نقدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حبیب الله نقدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حبیب الله نقدی متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حبیب الله نقدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.