سحر مظفربیگی

سحر مظفربیگی

کارشناس ارشد روانشناسی

شیراز

کد نظام پزشکی

7272

درباره‌پزشک

درمان انواع اختلالات روانی از قبیل اضطراب ، افسردگی، وسواس و ...

مشاوره پیش از ازدواج، 

زوج درمانی، خانواده درمانگر، مشاور و درمانگر روابط عاطفی

مشاوره کودک و نوجوان

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات معالی آباد

آدرس:

شیراز، معالی آباد، رو به روی مجتمع الوند، ساختمان قصر یک، طبقه سوم، واحد ۱۰

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران سحر مظفربیگی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از سحر مظفربیگی
نوبت مطب معالی آباد
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز، معالی آباد، رو به روی مجتمع الوند، ساختمان قصر یک، طبقه سوم، واحد ۱۰
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 16:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت سحر مظفربیگی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سحر مظفربیگی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد سحر مظفربیگی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت سحر مظفربیگی چقدر است؟
هزینه ویزیت سحر مظفربیگی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل سحر مظفربیگی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب سحر مظفربیگی کجا است؟
دکتر سحر مظفربیگی 1 مطب در معالی آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل سحر مظفربیگی را ببینید.
+
آیا سحر مظفربیگی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سحر مظفربیگی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
سحر مظفربیگی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سحر مظفربیگی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد سحر مظفربیگی چه زمانی است؟
دکتر سحر مظفربیگی از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل سحر مظفربیگی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از سحر مظفربیگی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به سحر مظفربیگی رای داده‌اند. میانگین امتیازی سحر مظفربیگی 0 از 5 است.

درباره سحر مظفربیگیدکتر سحر مظفربیگی sahar mozafarbigi از دکترهای متخصص روانشناسی شیراز هستند. مطب سحر مظفربیگی در شیراز، معالی آباد، رو به روی مجتمع الوند، ساختمان قصر یک، طبقه سوم، واحد ۱۰ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب سحر مظفربیگی می‌توانید از شماره تماس‌(های) ۰۷۱۳۶۳۴۲۳۴۳ استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام سحر مظفربیگی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی سحر مظفربیگی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط سحر مظفربیگی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از سحر مظفربیگی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد سحر مظفربیگی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.