دکتر محمد حسن کیانوش

دکتر محمد حسن کیانوش

تخصص ارتوپدی

مشهد

کد نظام پزشکی

14022
%82
پیشنهاد(از 11 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب بلوار سجاد

آدرس:

مشهد، بلوار سجاد، مقابل خیابان میلاد، پلاک 58

تلفن:05137613171

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمد حسن کیانوش را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد حسن کیانوش بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 11 کاربر)

%82
9 کاربر از 11 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  6 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مهناز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عالی تشخیص درست دکتر حاذق

رامونا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر حاذقی هستند.

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

نتونستن بخاطر نداشتن برنامه ی مربوطه سی دی رادیولوژی رو ببینن ، ولی نظر بسیار درستی رو ارائه دادن و همین طور با حوصله به سوالات ما پاسخ میدادن

حمید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوب بودند.

فخرالدین قاسمی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر بسیارخوش اخلاق کاربلد و یک دکتر حاذق وباتجربه هستند.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محمد حسن کیانوش
نوبت مطب بلوار سجاد
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد، بلوار سجاد، مقابل خیابان میلاد، پلاک 58
اولین نوبت خالی: شنبه 13 خرداد ساعت 18:15
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد حسن کیانوش را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد حسن کیانوش نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد حسن کیانوش در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد حسن کیانوش چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد حسن کیانوش با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد حسن کیانوش می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد حسن کیانوش کجا است؟
دکتر محمد حسن کیانوش 1 مطب در مطب بلوار سجاد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد حسن کیانوش را ببینید.
+
آیا دکتر محمد حسن کیانوش امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد حسن کیانوش در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد حسن کیانوش در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد حسن کیانوش متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد حسن کیانوش چه زمانی است؟
دکتر محمد حسن کیانوش از روز شنبه 13 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد حسن کیانوش در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد حسن کیانوش چقدر است؟
تا کنون 11 نفر به دکتر محمد حسن کیانوش رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد حسن کیانوش 5 از 5 است.

درباره دکتر محمد حسن کیانوشدکتر محمد حسن کیانوش dr mohammadhasan kianoosh از دکترهای متخصص ارتوپدی مشهد هستند. مطب دکتر محمد حسن کیانوش در مشهد، بلوار سجاد، مقابل خیابان میلاد، پلاک 58 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد حسن کیانوش می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05137613171 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد حسن کیانوش و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد حسن کیانوش هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد حسن کیانوش فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد حسن کیانوش متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد حسن کیانوش مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.