دکتر حرمت اله قلیچ نیا

دکتر حرمت اله قلیچ نیا

پزشک عمومی

مشهد

کد نظام پزشکی

20626

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب چهارراه 35 متری

آدرس:

مشهد، چهارراه 35 متری، جنب داروخانه اسماعیلی

تلفن:05137318182

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حرمت اله قلیچ نیا بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر حرمت اله قلیچ نیا
نوبت مطب چهارراه 35 متری
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد، چهارراه 35 متری، جنب داروخانه اسماعیلی
اولین نوبت خالی: شنبه 13 خرداد ساعت 10:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حرمت اله قلیچ نیا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حرمت اله قلیچ نیا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حرمت اله قلیچ نیا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حرمت اله قلیچ نیا چقدر است؟
هزینه ویزیت حرمت اله قلیچ نیا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حرمت اله قلیچ نیا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حرمت اله قلیچ نیا کجا است؟
دکتر حرمت اله قلیچ نیا 1 مطب در مطب چهارراه 35 متری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حرمت اله قلیچ نیا را ببینید.
+
آیا دکتر حرمت اله قلیچ نیا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حرمت اله قلیچ نیا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حرمت اله قلیچ نیا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حرمت اله قلیچ نیا متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حرمت اله قلیچ نیا چه زمانی است؟
دکتر حرمت اله قلیچ نیا از روز پنج‌شنبه 11 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حرمت اله قلیچ نیا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حرمت اله قلیچ نیا چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر حرمت اله قلیچ نیا رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حرمت اله قلیچ نیا 0 از 5 است.

درباره دکتر حرمت اله قلیچ نیادکتر حرمت اله قلیچ نیا dr hormatollah ghelichnia از دکترهای متخصص عمومی مشهد هستند. مطب دکتر حرمت اله قلیچ نیا در مشهد، چهارراه 35 متری، جنب داروخانه اسماعیلی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حرمت اله قلیچ نیا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05137318182 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حرمت اله قلیچ نیا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حرمت اله قلیچ نیا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حرمت اله قلیچ نیا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حرمت اله قلیچ نیا متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حرمت اله قلیچ نیا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.