دکتر سید سجاد احمدی

دکتر سید سجاد احمدی

تخصص چشم پزشکی

مشهد - بجنورد

کد نظام پزشکی

136984
%87
پیشنهاد(از 15 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب ملاصدرا

آدرس:

مشهد، ملاصدرا ۲، کلینیک دکتر صداقت

تلفن:05138475301

اطلاعات مطب چهارراه مخابرات

آدرس:

بجنورد، چهارراه مخابرات، کوچه دکتر حکمتی، ساختمان دکتر حکمتی

تلفن:09309740900

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید سجاد احمدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید سجاد احمدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 15 کاربر)

%87
13 کاربر از 15 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  7 نفر

نظرات

رقیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

جناب دکتر احمدی از دانش پزشکی فوق العاده ای برخوردارند و در کمال متانت و آرامش ویزیت کرده و مشاوره لازم جهت بهبودی بیمار را ارایه میدهند و من صددرصد ایشان را توصیه میکنم.

سامیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی برخورد مودب و متین

امین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پزشک خوبی هستند اما زمان انتظار خیلی زیاد هست.

ندا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بسیار با اخلاق بودند.

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

توضیحاتی درباره چشمم بهم ندادن و اینکه فوری معاینه کردند. انقدر فرصت نشد تا در مورد داروها و مدت زمان استفاده سوال بپرسم.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سید سجاد احمدی
نوبت مطب ملاصدرا
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد، ملاصدرا ۲، کلینیک دکتر صداقت

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

نوبت مطب چهارراه مخابرات
رزرو آنلاین نوبت
بجنورد - بجنورد، چهارراه مخابرات، کوچه دکتر حکمتی، ساختمان دکتر حکمتی
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 18:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید سجاد احمدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید سجاد احمدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید سجاد احمدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید سجاد احمدی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید سجاد احمدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید سجاد احمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید سجاد احمدی کجا است؟
دکتر سید سجاد احمدی 2 مطب در مطب ملاصدرا و مطب چهارراه مخابرات دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید سجاد احمدی را ببینید.
+
آیا دکتر سید سجاد احمدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید سجاد احمدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید سجاد احمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید سجاد احمدی متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید سجاد احمدی چه زمانی است؟
دکتر سید سجاد احمدی از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید سجاد احمدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید سجاد احمدی چقدر است؟
تا کنون 15 نفر به دکتر سید سجاد احمدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید سجاد احمدی 5 از 5 است.

درباره دکتر سید سجاد احمدیدکتر سید سجاد احمدی dr seyed sajad ahmadi از دکترهای متخصص چشم پزشکی مشهد هستند. مطب دکتر سید سجاد احمدی در مشهد، ملاصدرا ۲، کلینیک دکتر صداقت واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید سجاد احمدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138475301 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید سجاد احمدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید سجاد احمدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید سجاد احمدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید سجاد احمدی متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید سجاد احمدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.