%۷۸
پیشنهاد(از ۲۷ کاربر)

کد نظام پزشکی

۷۱۴۰۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی
 • فلوشیپ شبکیه (ویتره و رتین)

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز ، خیابان زند، خیابان اردیبهشت، حدفاصل 20 متری و صورتگر جنب آزمایشگاه دکتر دانشبد، پلاک 17

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر وحید قاسمی فر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر وحید قاسمی فر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۲۷ کاربر)

%۷۸
۲۱ کاربر از ۲۷ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۷ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۹ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۹ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
ملاحظات

لطفا موارد ذکر شده مطالعه شود قبل از ثبت نوبت:

توجه فرمایید فقط بیمارانی دارای مشکلات دیابت ،شبکیه و آب مروارید، نیاز به جراحی یا نامه از پزشک داشته باشند در مطب ویزیت می شوند. در صورت داشتن هر گونه مشکل یا بیماری های دیگر از گرفتن نوبت خودداری فرمایید.

در صورت گرفتن نوبت معاینه پذیرش نخواهید شد.

 • دکتر قاسمی فر کودکان زیر 15 سال را ویزیت نمی کنند(به غیر از بیماران خاص).
 • زمان انتظار بخاطر قطره اولیه جهت ویزیت 15 الی 20 دقیقه زمان می برد.
 • هر مریض که مشکل دیابت و سن بالا داشته باشند سه بار به فاصله 15 دقیقه در مطب براشون قطره ریخته میشود.
دکتر وحید قاسمی فر
دکتر وحید قاسمی فر

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر وحید قاسمی فر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر وحید قاسمی فر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر وحید قاسمی فر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر وحید قاسمی فر چقدر است؟
هزینه ویزیت وحید قاسمی فر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر وحید قاسمی فر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر وحید قاسمی فر کجا است؟
دکتر وحید قاسمی فر 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر وحید قاسمی فر، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر وحید قاسمی فر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر وحید قاسمی فر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر وحید قاسمی فر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر وحید قاسمی فر متخصص چشم پزشکی و شبکیه (ویتره و رتین) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر وحید قاسمی فر چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر وحید قاسمی فر تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر وحید قاسمی فر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر وحید قاسمی فر چقدر است؟
تا کنون 27 نفر به دکتر وحید قاسمی فر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر وحید قاسمی فر 4 از 5 است.

درباره دکتر وحید قاسمی فردکتر وحید قاسمی فر dr vahid ghasemifar از دکترهای متخصص تخصص چشم پزشکی شیراز هستند. مطب دکتر وحید قاسمی فر در شیراز ، خیابان زند، خیابان اردیبهشت، حدفاصل 20 متری و صورتگر جنب آزمایشگاه دکتر دانشبد، پلاک 17 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر وحید قاسمی فر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132333762 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر وحید قاسمی فر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر وحید قاسمی فر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر وحید قاسمی فر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر وحید قاسمی فر تخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر وحید قاسمی فر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.