دکتر پژمان موحدی

دکتر پژمان موحدی

تخصص کودکان و نوزادان

شیراز

کد نظام پزشکی

54958
%93
پیشنهاد(از 108 کاربر)

درباره‌پزشک

همکاری با بیمارستان دنا و بیمارستان شفا 

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان ستارخان

آدرس:

شیراز ، تقاطع ستارخان ، بلوار مطهری ، کوی دنا ، نرسیده به بیمارستان دنا ، جنب هایدا

بیمه‌های طرف قرارداد

 • ارتش

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر پژمان موحدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر پژمان موحدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 108 کاربر)

%93
100 کاربر از 108 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  63 نفر
 • 15-45 دقیقه
  29 نفر
 • 45-90 دقیقه
  8 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر

نظرات

نجمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوش اخلاق و تجويز عالى

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

واقعا آقای دکتر خیلی باتجربه هستند هر چی که دخترم بردم پیش دکترای دیگه فایده نداشته ولی پیش آقای دکتر که میبرم با یه ویزیت مریضیش کاملا خوب میشه.

لیانا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوب خوب

معصومه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر مجرب و بااخلاق

مجتبی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

در بعضی موارد تشخیصشون خوبه ولی برای اگزمای دخترم تجویزهاشون کارساز نبود.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر پژمان موحدی
نوبت مطب خیابان ستارخان
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز ، تقاطع ستارخان ، بلوار مطهری ، کوی دنا ، نرسیده به بیمارستان دنا ، جنب هایدا
اولین نوبت خالی: یکشنبه 21 خرداد ساعت 10:45
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو150,000 تومان
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 17:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پژمان موحدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پژمان موحدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پژمان موحدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پژمان موحدی چقدر است؟
هزینه ویزیت پژمان موحدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پژمان موحدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پژمان موحدی کجا است؟
دکتر پژمان موحدی 1 مطب در مطب خیابان ستارخان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر پژمان موحدی را ببینید.
+
آیا دکتر پژمان موحدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پژمان موحدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پژمان موحدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پژمان موحدی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پژمان موحدی چه زمانی است؟
دکتر پژمان موحدی از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر پژمان موحدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پژمان موحدی چقدر است؟
تا کنون 108 نفر به دکتر پژمان موحدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پژمان موحدی 5 از 5 است.

درباره دکتر پژمان موحدیدکتر پژمان موحدی dr pezhman movahedi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان شیراز هستند. مطب دکتر پژمان موحدی در شیراز ، تقاطع ستارخان ، بلوار مطهری ، کوی دنا ، نرسیده به بیمارستان دنا ، جنب هایدا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پژمان موحدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136260974,07136260943 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پژمان موحدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پژمان موحدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پژمان موحدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پژمان موحدی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پژمان موحدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.