%92
پیشنهاد(از 12 کاربر)

کد نظام پزشکی

105319

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان ملاصدرا

آدرس:

شیراز ، خیابان ملاصدرا ، کوچه 4، ساختمان پزشکی 88 ، طبقه 4

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • سایر اقشار
 • کارمندان دولت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر والا رضایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر والا رضایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 12 کاربر)

%92
11 کاربر از 12 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  7 نفر
 • 15-45 دقیقه
  5 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان ملاصدرا
ملاحظات

بیماران محترم: هزینه ویزیت اول180هزار تومان

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر والا رضایی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر والا رضایی
دکتر والا رضایی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر والا رضایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر والا رضایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر والا رضایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر والا رضایی چقدر است؟
هزینه ویزیت والا رضایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر والا رضایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر والا رضایی کجا است؟
دکتروالا رضایی مطب خیابان ملاصدرا مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر والا رضایی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر والا رضایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر والا رضایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر والا رضایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر والا رضایی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر والا رضایی چه زمانی است؟
دکتر والا رضایی از روز یکشنبه 13 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر والا رضایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر والا رضایی چقدر است؟
تا کنون 12 نفر به دکتر والا رضایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر والا رضایی 5 از 5 است.

درباره دکتر والا رضاییدکتروالا رضایی dr vala rezaei از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) شیراز هستند. مطب دکتر والا رضایی در شیراز ، خیابان ملاصدرا ، کوچه 4، ساختمان پزشکی 88 ، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر والا رضایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09362108898,07136473155 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر والا رضایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر والا رضایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر والا رضایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر والا رضایی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر والا رضایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.