دکتر سوسن گودرزی نژاد

دکتر سوسن گودرزی نژاد

تخصص داخلی

شیراز
%100
پیشنهاد(از 12 کاربر)

درباره‌ی پزشک

بردتخصصی داخلی

روماتولوژی، اندو کرین قلب، گوارش، دیابت، تزریق مفصلی، آلرژی، بیماری‌های تنفسی، تیروئید، آسم، روماتیسم، کلیه ومجاری ادراری و بیماری‌های عفونی.

در مطب نوار قلب، نوار ریه، تست اکسیژن و تزریق مفصلی انجام می شود.

کد نظام پزشکی

52313

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز ، خیابان زند ، نبش صورتگر ، روبه روی بیمارستان شهید فقیهی ، ساختمان کیمیا ، طبقه چهارم

تلفن:07132349164

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سوسن گودرزی نژاد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سوسن گودرزی نژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 12 کاربر)

%100
12 کاربر از 12 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  8 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر سوسن گودرزی نژاد، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر سوسن گودرزی نژاد
دکتر سوسن گودرزی نژاد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سوسن گودرزی نژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سوسن گودرزی نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سوسن گودرزی نژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سوسن گودرزی نژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت سوسن گودرزی نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سوسن گودرزی نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سوسن گودرزی نژاد کجا است؟
دکترسوسن گودرزی نژاد مطب خیابان زند مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سوسن گودرزی نژاد، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سوسن گودرزی نژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سوسن گودرزی نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سوسن گودرزی نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سوسن گودرزی نژاد متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سوسن گودرزی نژاد چه زمانی است؟
دکتر سوسن گودرزی نژاد از روز یکشنبه 13 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سوسن گودرزی نژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سوسن گودرزی نژاد چقدر است؟
تا کنون 12 نفر به دکتر سوسن گودرزی نژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سوسن گودرزی نژاد 5 از 5 است.

درباره دکتر سوسن گودرزی نژاددکترسوسن گودرزی نژاد dr soosan goodarzinezhad از دکترهای متخصص داخلی شیراز هستند. مطب دکتر سوسن گودرزی نژاد در شیراز ، خیابان زند ، نبش صورتگر ، روبه روی بیمارستان شهید فقیهی ، ساختمان کیمیا ، طبقه چهارم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سوسن گودرزی نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132349164 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سوسن گودرزی نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سوسن گودرزی نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سوسن گودرزی نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سوسن گودرزی نژاد متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سوسن گودرزی نژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.