دکتر صدیقه زارعی

دکتر صدیقه زارعی

کد نظام پزشکی: 34326
5 (87 نظر)
٪99 پیشنهاد کاربران
1790 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر صدیقه زارعی

مطب خیابان زند
آدرس: شیراز - شیراز ، خیابان زند ، نبش بیست متری سینما سعدی ، مجتمع پزشکی شیراز ، طبقه 4
اولین نوبت آزاد: چهارشنبه 6 تیر | 17:40

آدرس مطب دکتر صدیقه زارعی

مطب خیابان زند
آدرس:
شیراز ، خیابان زند ، نبش بیست متری سینما سعدی ، مجتمع پزشکی شیراز ، طبقه 4
تلفن:

نظرات درباره دکتر صدیقه زارعی

5
از 87 کاربر
15-45 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%99
پیشنهاد کاربران
کاربر دکترتو(1403/03/06)
نوبت دهی مطب
(1403/03/06)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
با سابقه hpv مثبت قبلی نزد ایشان رفتم که با مشورت و راهنمایی خوب ایشان؛ کاملا خوب شدم و الان هم‌ مجددا جهت چکاب سالانه رفتم.
فاطمه(1403/02/12)
نوبت دهی مطب
(1403/02/12)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
عالی هستند با تجربه با اخلاق
شهناز(1403/02/05)
نوبت دهی مطب
(1403/02/05)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
به حرف قشنگ گوش میدن
زهرا(1403/01/20)
نوبت دهی مطب
(1403/01/20)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
من چندین سال هست که زیر نظر خانم دکتر صدیقه زارعی هستم واقعا بی نظیر هستند هم از لحاظ تجویز دارو هم اخلاق و انصاف و مرام و معرفت تشخیص بیماری هم که صددرصد خوب هست خدا خیرشون بده
مرضیه(1402/12/28)
نوبت دهی مطب
(1402/12/28)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
خانم دکتر دکتر خوب و خوش برخورد هستند
زهرا(1402/12/05)
(1402/12/05)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
دکتر بسیار با تجربه و دلسوز بیمار خیلی با حوصله توضیح میدن

سوالات متداول راجع به دکتر صدیقه زارعی

چطور می‌توانم نوبت دکتر صدیقه زارعی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر صدیقه زارعی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر صدیقه زارعی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر صدیقه زارعی چقدر است؟
هزینه ویزیت صدیقه زارعی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر صدیقه زارعی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر صدیقه زارعی کجا است؟
دکتر صدیقه زارعی 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر صدیقه زارعی را ببینید.
آیا دکتر صدیقه زارعی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر صدیقه زارعی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر صدیقه زارعی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر صدیقه زارعی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر صدیقه زارعی چه زمانی است؟
دکتر صدیقه زارعی از روز امروز بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر صدیقه زارعی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر صدیقه زارعی چقدر است؟
تا کنون 87 نفر به دکتر صدیقه زارعی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر صدیقه زارعی 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر صدیقه زارعیدکتر صدیقه زارعی dr sedigheh zareei از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر صدیقه زارعی در شیراز ، خیابان زند ، نبش بیست متری سینما سعدی ، مجتمع پزشکی شیراز ، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر صدیقه زارعی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132358267 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر صدیقه زارعی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر صدیقه زارعی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر صدیقه زارعی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر صدیقه زارعی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر صدیقه زارعی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.