دکتر آرش خزاعی

دکتر آرش خزاعی

تخصص ارتوپدی

شیراز

کد نظام پزشکی

90985
%99
پیشنهاد(از 115 کاربر)

درباره‌پزشک

جراح استخوان و مفاصل- تعویض مفاصل لگن و زانو- جراحی زانو( منیسک و رباط صلیبی)- شکستگی‌ها- ستون فقرات- ناهنجاری‌های مادرزادی اندام.

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب بلوار زرگری

آدرس:

شیراز ، بلوار زرگری ، نبش کوچه 18 ، ساختمان مدیکال ، واحد 11

تلفن:07136268195

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر آرش خزاعی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر آرش خزاعی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 115 کاربر)

%99
113 کاربر از 115 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  32 نفر
 • 15-45 دقیقه
  58 نفر
 • 45-90 دقیقه
  17 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  8 نفر

نظرات

میمنه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

مهدی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

پریسا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

فوق العاده باسواد و با اخلاق هستند

رخسانا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی خوب بودند.

مرجان
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشکِ بسیار عالی ، ماهر و خوش برخورد

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر آرش خزاعیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر آرش خزاعی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آرش خزاعی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر آرش خزاعی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر آرش خزاعی چقدر است؟
هزینه ویزیت آرش خزاعی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر آرش خزاعی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر آرش خزاعی کجا است؟
دکتر آرش خزاعی 1 مطب در مطب بلوار زرگری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر آرش خزاعی را ببینید.
+
آیا دکتر آرش خزاعی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آرش خزاعی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر آرش خزاعی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آرش خزاعی متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر آرش خزاعی چه زمانی است؟
دکتر آرش خزاعی از روز دوشنبه 24 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر آرش خزاعی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر آرش خزاعی چقدر است؟
تا کنون 115 نفر به دکتر آرش خزاعی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر آرش خزاعی 5 از 5 است.

درباره دکتر آرش خزاعیدکتر آرش خزاعی dr arash khazaei از دکترهای متخصص ارتوپدی شیراز هستند. مطب دکتر آرش خزاعی در شیراز ، بلوار زرگری ، نبش کوچه 18 ، ساختمان مدیکال ، واحد 11 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر آرش خزاعی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136268195 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر آرش خزاعی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر آرش خزاعی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر آرش خزاعی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر آرش خزاعی متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر آرش خزاعی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.