دکتر لیلا رستگار

دکتر لیلا رستگار

پزشک دندانپزشک

شیراز

کد نظام پزشکی

127775

درباره‌پزشک

عصب کشی- ترمیمی و زیبایی-پروتز کامل متحرک و کامل-تصحیح خط لبخند-کودکان

 کلینیک دندان پزشکی بارانا  

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک دندانپزشک

اطلاعات کلینیک دندان پزشکی بارانا

آدرس:

شیراز، چهارراه زرگری، ساختمان بارانا، طبقه 7، واحد 76، کلینیک دندان پزشکی بارانا

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر لیلا رستگار بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر لیلا رستگارسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر لیلا رستگار را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر لیلا رستگار نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر لیلا رستگار در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر لیلا رستگار چقدر است؟
هزینه ویزیت لیلا رستگار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا رستگار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر لیلا رستگار کجا است؟
دکتر لیلا رستگار 1 مطب در کلینیک دندان پزشکی بارانا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر لیلا رستگار را ببینید.
+
آیا دکتر لیلا رستگار امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا رستگار در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر لیلا رستگار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر لیلا رستگار متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر لیلا رستگار چه زمانی است؟
دکتر لیلا رستگار از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا رستگار در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر لیلا رستگار چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر لیلا رستگار رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر لیلا رستگار 0 از 5 است.

درباره دکتر لیلا رستگاردکتر لیلا رستگار dr leila restegar از دکترهای متخصص دندانپزشک شیراز هستند. مطب دکتر لیلا رستگار در شیراز، چهارراه زرگری، ساختمان بارانا، طبقه 7، واحد 76، کلینیک دندان پزشکی بارانا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر لیلا رستگار می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136301380,09178977867,09170050720 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر لیلا رستگار و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر لیلا رستگار هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر لیلا رستگار فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر لیلا رستگار متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر لیلا رستگار مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.