دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر بهاره خضری

دکتر بهاره خضری

پزشک دندانپزشک

شیراز

کد نظام پزشکی

132929

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب چهارراه زرگری

آدرس:

شیراز ، چهارراه زرگری، نبش خیابان خبرنگار، ساختمان عمارت شهر راز، طبقه 4، واحد 7

تلفن:07136264182

بیمه‌های طرف قرارداد

  • بانک کشاورزی
  • بانک سپه
  • بانک مرکزی

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بهاره خضری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر بهاره خضری
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب چهارراه زرگری
شیراز - شیراز ، چهارراه زرگری، نبش خیابان خبرنگار، ساختمان عمارت شهر راز، طبقه 4، واحد 7


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بهاره خضری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بهاره خضری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بهاره خضری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بهاره خضری چقدر است؟
هزینه ویزیت بهاره خضری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهاره خضری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بهاره خضری کجا است؟
دکتر بهاره خضری 1 مطب در مطب چهارراه زرگری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر بهاره خضری را ببینید.
+
آیا دکتر بهاره خضری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بهاره خضری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بهاره خضری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بهاره خضری متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بهاره خضری چه زمانی است؟
دکتر بهاره خضری از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بهاره خضری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بهاره خضری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر بهاره خضری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بهاره خضری 0 از 5 است.
درباره دکتر بهاره خضری


دکتر بهاره خضری dr bahareh khezri از دکترهای متخصص دندانپزشک شیراز هستند. مطب دکتر بهاره خضری در شیراز ، چهارراه زرگری، نبش خیابان خبرنگار، ساختمان عمارت شهر راز، طبقه 4، واحد 7 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بهاره خضری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136264182 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بهاره خضری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بهاره خضری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بهاره خضری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بهاره خضری متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بهاره خضری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.