%۹۵
پیشنهاد(از ۱۹ کاربر)

درباره‌ی پزشک

بورد تخصصی روانپزشکی، مشاوره، دارو درمانی، روانکاوی، ترک اعتیاد

کد نظام پزشکی

۴۲۱۵۸

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

خیابان زند، بین پوستچی و صورتگر،روبروی دانشکده پزشکی، ساختمان البرز، طبقه 4، واحد 401

بیمه های طرف قرارداد

 • خدمات درمانی(سلامت)
 • ارتش
 • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فیروزبخش حبیبی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فیروزبخش حبیبی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۹ کاربر)

%۹۵
۱۸ کاربر از ۱۹ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۵ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
ملاحظات

مدت زمان انتظار بسته به شرایط مطب متفاوت می باشد.

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر فیروزبخش حبیبی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر فیروزبخش حبیبی
دکتر فیروزبخش حبیبی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فیروزبخش حبیبی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فیروزبخش حبیبی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فیروزبخش حبیبی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فیروزبخش حبیبی چقدر است؟
هزینه ویزیت فیروزبخش حبیبی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فیروزبخش حبیبی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فیروزبخش حبیبی کجا است؟
دکتر فیروزبخش حبیبی 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فیروزبخش حبیبی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فیروزبخش حبیبی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فیروزبخش حبیبی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فیروزبخش حبیبی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فیروزبخش حبیبی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فیروزبخش حبیبی چه زمانی است؟
دکتر فیروزبخش حبیبی از روز دوشنبه 4 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فیروزبخش حبیبی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فیروزبخش حبیبی چقدر است؟
تا کنون 19 نفر به دکتر فیروزبخش حبیبی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فیروزبخش حبیبی 5 از 5 است.

درباره دکتر فیروزبخش حبیبیدکتر فیروزبخش حبیبی dr firozbakhsh habibi از دکترهای متخصص تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) شیراز هستند. مطب دکتر فیروزبخش حبیبی در خیابان زند، بین پوستچی و صورتگر،روبروی دانشکده پزشکی، ساختمان البرز، طبقه 4، واحد 401 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فیروزبخش حبیبی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132358825 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فیروزبخش حبیبی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فیروزبخش حبیبی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فیروزبخش حبیبی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فیروزبخش حبیبی تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فیروزبخش حبیبی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.