دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر سید محمدرضا شاه امیری

دکتر سید محمدرضا شاه امیری

پزشک دندانپزشک

شیراز

کد نظام پزشکی

68837
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌پزشک

جراح دندانپزشکی-عصب کشی-ترمیم-روکش-زیبایی-ایمپلنت-ساخت انواع دندانهای ثابت و متحرک

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب خیابان ستارخان

آدرس:

شیراز ، خیابان ستارخان ، روبروی خیابان ولی عصر ، جنب بی بی کیش ، ساختمان خضرا ، طبقه اول ، واحد 14

تلفن:07136265523

بیمه‌های طرف قرارداد

 • سلامت
 • کارمندان دولت
 • تامین اجتماعی

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید محمدرضا شاه امیری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید محمدرضا شاه امیری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مائده
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی و اگاه

لادن
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید محمدرضا شاه امیری
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان ستارخان
شیراز - شیراز ، خیابان ستارخان ، روبروی خیابان ولی عصر ، جنب بی بی کیش ، ساختمان خضرا ، طبقه اول ، واحد 14


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید محمدرضا شاه امیری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید محمدرضا شاه امیری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید محمدرضا شاه امیری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید محمدرضا شاه امیری چقدر است؟
هزینه ویزیت سید محمدرضا شاه امیری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمدرضا شاه امیری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید محمدرضا شاه امیری کجا است؟
دکتر سید محمدرضا شاه امیری 1 مطب در مطب خیابان ستارخان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید محمدرضا شاه امیری را ببینید.
+
آیا دکتر سید محمدرضا شاه امیری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمدرضا شاه امیری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید محمدرضا شاه امیری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید محمدرضا شاه امیری متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید محمدرضا شاه امیری چه زمانی است؟
دکتر سید محمدرضا شاه امیری از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمدرضا شاه امیری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید محمدرضا شاه امیری چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر سید محمدرضا شاه امیری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید محمدرضا شاه امیری 5 از 5 است.
درباره دکتر سید محمدرضا شاه امیری


دکتر سید محمدرضا شاه امیری dr seyyed mohammad reza shah amiri از دکترهای متخصص دندانپزشک شیراز هستند. مطب دکتر سید محمدرضا شاه امیری در شیراز ، خیابان ستارخان ، روبروی خیابان ولی عصر ، جنب بی بی کیش ، ساختمان خضرا ، طبقه اول ، واحد 14 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید محمدرضا شاه امیری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136265523 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید محمدرضا شاه امیری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید محمدرضا شاه امیری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید محمدرضا شاه امیری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید محمدرضا شاه امیری متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید محمدرضا شاه امیری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.