خبر

در اینجا خبرهای مهم دنیای پزشکی رو خواهید خوند. علاوه بر اون استارتاپ دکترتو، فعالیتهاش و خبرهای مهمش رو هم اینجا منتشر می کنه. علاوه بر اون اگه قیمت خدمات پزشکی از دندونپزشکی گرفته تا روانشناسی رو هم لازم داشتید، اینجا میتونید پیداش کنید. پس اگر از شرکای کسب و کار ما هستید یا اخبار جهان سلامت براتون مهمه، این بخش رو بخونید.

انتشار اولین کتاب سلامت الکترونیک در ایران

اولین کتاب جامع سلامت الکترونیک با عنوان «سلامت الکترونیک در جهان و ایران» توسط تیم دکترِتو و با همکاری هلدینگ مکس منتشر شد. این کتاب، به‌عنوان اولین مرجع جامع در حوزه سلامت الکترونیک در ایران، به بررسی دقیق و علمی این حوزه پرداخته و تعریفی جامع از سلامت الکترونیک و پیشینه آن ارائه داده است.

2 ماه پیش خبر

کتاب سلامت الکترونیک منتشر شد

کتاب «سلامت الکترونیک در جهان و ایران» توسط تیم دکترِتو تألیف و با همکاری هلدینگ مکس در سال ۱۴۰۲ منتشر شده‌است. در این کتاب، برای اولین بار تعریف دقیقی از سلامت الکترونیک و پیشینه‌ی آن داده‌ایم تا با اتکاء بر ترمینولوژی یک‌دست و صحیح، قوانین و اندازه‌ی بازار این صنعت را مرور کنیم. علاوه‌ بر این، با گردآوری نظرات دیگر فعالان این اکوسیستم در کنار گزارش «پلتفرم سلامت الکترونیک دکترِتو»، سعی کرده‌ایم به تصویری شفاف‌تر از سلامت الکترونیک در ایران برسیم.

2 ماه پیش خبر

قیمت روانپزشکی برای هر جلسه در سال ۱۴۰۳ چقدر است؟

قیمت روانپزشکی در بخش خصوصی برای متخصص روانپزشک ۱۸۹ هزار و برای فوق تخصص ۲۴۱ هزار تومان است. در بخش دولتی قیمت ویزیت متخصص ۵۵.۸۰۰ و فوق تخصص ۶۷.۸۰۰ تومان می‌شود.

1 سال پیش خبر

چگونه یک فیزیوتراپیست خوب انتخاب کنیم؟

چگونه یک فیزیوتراپیست خوب انتخاب کنیم؟- وظایف-تفاوت آن با ورزش درمانی و ماساژ-فییزیوتراپی درد دارد؟-سوالات متدوال و نحوه انتخاب

3 سال پیش خبرزندگی سالم

کدام مراکز واکسیناسیون کرونا در شهر شما فعال است؟

آیا مراکز واکسیناسیون کرونا در شهر خود را می‌شناسید؟ مراکز واکسیناسیون تهران، کرج، اصفهان، شیراز و رشت به همراه شماره تلفن و آدرس را در این مطلب پیدا کنید.

3 سال پیش خبر

واکسن‌های برچسبی کرونا: واکسن سه بعدی، بدون درد با ایمنی‌زایی موثر

بهتر است بدانید که تنها شکل واکسن، تزریقی نیست، بلکه انواع مختلفی دارد. جدیدترین واکسنی که به جهانیان معرفی شده است، واکسن برچسبی است.

3 سال پیش خبردارو

قیمت مشاوره روانشناسی برای هر جلسه چقدر است؟ (سال ۱۴۰۲)

قیمت خدمات روانشناسی در سال ۱۴۰۲ برای کارشناس ارشد ۲۳۰ هزار تومان و برای دکترا ۲۷۰ هزار تومان تعیین شده است.

3 سال پیش خبر

دکتر زنان کیست و دقیقا چه کاری انجام می‌دهد؟

راهنمای انتخاب دکتر زنان، بیماری‌هایی که متخصص زنان درمان می‌کند، چه زمانی به دکتر زنان برویم، بیماری‌های زنان و درمان آنها توسط بهترین دکترهای زنان

3 سال پیش خبر

لیست آزمایشگاه های مجاز تست کرونا (آخرین به روز رسانی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰)

لیست آزمایشگاه تست کرونا، آزمایشگاه های مجاز تست کرونا، لیست آزمایشگاه های خصوصی تست کووید به همراه آدرس و شماره تلفن در سراسر ایران

3 سال پیش آزمایشخبر

فهرست کامل مراکز خدمات سلامت ۱۶ ساعته ‎کرونا

فهرست کامل مراکز خدمات سلامت 16 ساعته ‎کرونا، راهنمای مراجعه به مراکز خدمات سلامت 16 ساعته ‎کرونا؛ تست رایگان دولتی کرونا

3 سال پیش آزمایشخبر

برای هر بیماری به کدام پزشک متخصص مراجعه کنیم؟

برای هر بیماری به چه متخصصی مراجعه کنیم؟ هر متخصص درمان چه بیماری‌هایی را بر عهده دارد؟ متخصصین هر رشته چه بیماری‌هایی را درمان می‌کنند؟

4 سال پیش بیماریخبر

مشاوره تلفنی، خدمتی تازه از دکترتو

خدمت جدید مشاوره تلفنی دکترتو به طور رسمی راه‌اندازی شد. حال افراد از تمامی شهرهای ایران، امکان گرفتن تماس و مشاوره با بهترین پزشکان را دارند.

4 سال پیش خبر