قرص لاغری گلوریا، قرصی محبوب اما خطرناک

آنچه در این مقاله می‌خوانید

قرص گلوریا نوعی داروی لاغری است که به ادعای سازندگان گیاهی است اما برخی معتقدند دارای ماده مخدر شیشه است. این قرص باعث لاغری ۳ تا ۵ کیلویی می‌شود اما عوارض زیادی داشته و مجوز ندارد.

approved-by-doctors

تأیید‌‌‌‌‌‌‌ شده توسط پزشکان متخصص دکترتو

محتوای این مقاله صرفا برای افزایش آگاهی شماست. قبل از هرگونه اقدام، جهت درمان از پزشکان دکترتو مشاوره بگیرید.

زمان مطالعه : 10 دقیقه
قرص لاغری گلوریا، قرصی محبوب اما خطرناک

خلاصه این مطلب را در این پادکست گوش دهید:

قرص گلوریا (Gloria) طی چند سال اخیر محبوبیت ویژه‌ای بین افراد دارای اضافه وزن پیدا کرده است. سازندگان قرص گلوریا مدعی هستند که از ترکیبات گیاهی و طبیعی ساخته شده است و عوارض داروهای شیمیایی را ندارد. این تصور که هر ترکیب گیاهی می‌تواند سالم و بدون خطر باشد کاملا اشتباه است. قرص‌های لاغری معمولا در کوتاه‌مدت نتیجه خوبی دارند، اما گاهی اثرات جانبی و عوارض آنها به قیمت جان افراد تمام می‌شود. به ‌همین دلیل همیشه مشاوره تلفنی با دکتر تغذیه و مشاوره دارویی با دکتر داروساز قبل از مصرف قرص‌های لاغری توصیه می‌شود. در سایت دکترتو امکان دریافت مشاوره آنلاین و ویزیت حضوری برای شما فراهم شده است.

قرص گلوریا چیست؟

قرص گلوریا یکی از انواع داروهای لاغری محبوب متشکل از گیاه هندی به اسم لوتوس است. سازندگان این قرص لاغری مدعی هستند که قرص لاغری گلوریا از ترکیبات طبیعی و گیاهی ساخته شده است و خبری از مضرات مواد شیمیایی دیگر مدل‌های قرص لاغری در این قرص نیست. هرچند که نظر مصرف کننده‌ها و شواهد تجربی نشان می‌دهند که قرص لاغری گلوریا تاثیر چندانی روی لاغری افراد چاق نمی‌گذارد. به‌ خاطر داشته باشید که برای مصرف هرگونه قرص لاغری حتما باید با دکتر تغذیه یا کارشناس تغذیه مشاوره داشته باشید تا عوارض جانبی احتمالی مصرف قرص لاغری را به حداقل برسانید.

رژیم غذایی

از کلینیک های معتبر با هزینه مناسب

رژیم بارداریرژیم دیابترژیم رشد کودکانرژیم لاغریرژیم بارداری

با بهترین کیفیت از پزشکان برتر

رژیم غذایی

۱. مواد تشکیل دهنده قرص لاغری گلوریا چیست؟

سازندگان قرص لاغری گلوریا مدعی هستند که این قرص کاملا گیاهی و از ترکیبات طبیعی زیر ساخته شده است. مواد تشکیل دهنده قرص گلوریا عبارتند از:

 • لوتوس هندی
 • گیاه مردابی آلیسما انگلیس
 • عصاره ریشه بهارنارنج
 • گرده موم زنبور عسل
 • عصاره کاسیا یونانی
 • گیاه بابا آدم
 • گیاه هل باد.

۲. قرص لاغری گلوریا شیشه دارد یا اعتیاد آور است؟

براساس آزمایش‌هایی که در آزمایشگاه مرجع کنترل غذا و دارو انجام شده‌اند، یکی از ترکیبات اصلی قرص لاغری گلوریا ماده مخدر خطرناک صنعتی آمفتامین است که یک روانگردان محسوب می‌شود. با این اوصاف قرص گلوریا غیرمجاز و خطرناک است.

۳. قرص لاغری گلوریا چند کیلو کم می کند؟

به ‌خاطر وجود مواد مخدر میزان لاغری با استفاده از قرص گلوریا معمولا در یک ماه زیاد و بین ۳ تا ۵ کیلو است. بهترین کار برای کاهش وزن اصلاح سبک زندگی، اصلاح رژیم غذایی و ورزش است. برای رسیدن به لاغری سریع‌تر می‌توانید با مشورت متخصص تغذیه از یکی از انواع رژیم لاغری که مناسب شما است، استفاده کنید.

اینفوگرافی قرص لاغری گلوریا
قرص گلوریا غیرمجاز و خطرناک است.

نحوه عملکرد قرص گلوریا چیست و چگونه باعث لاغری می شود؟

قرص گلوریا تقریبا شبیه سایر قرص‌های لاغری هم‌رده خود عمل می‌کند با این تفاوت که سوخت‌وساز بدن با مصرف قرص گلوریا بیشتر خواهد بود. هرچند برخی این افزایش متابولیسم را نقطه قوت عملکرد قرص گلوریا می‌دانند، اما از نظر برخی کارشناسان بدن بیشتر افراد تاب افزایش این میزان از سوخت‌وساز چربی را ندارد.

۱. افزایش متابولیسم بدن با قرص گلوریا برای لاغری

به‌ خاطر تغییر سبک زندگی مدرن، فعالیت جسمی و تحرک در بیشتر افراد پایین آمده است در حالی ‌که میزان کالری دریافتی در طول روز بسیار بیشتر است. عدم تحرک و بی‌توجهی به کالری‌های دریافتی به‌ مرور زمان باعث چاقی می‌شود. سازندگان قرص گلوریا عنوان می‌کنند که استفاده از قرص لاغری گلوریا با افزایش سوخت‌وساز بدن باعث کاهش وزن قابل ‌توجه می‌شود.

۲. جذب گلوکز (قند) کمتر با قرص لاغری gloria

گلوکز یا قند معمولی جزو خوراکی‌هایی است که در لحظه باعث افزایش انرژی شده، اما پس از مدتی، همچنان پیام گرسنگی به مغز می‌فرستد. بدن قند مورد نیازش را از خوراکی‌های دیگر دریافت می‌کند، به‌ همین دلیل مصرف شیرینی‌ و خوراکی‌های شیرین باعث تجمع چربی در بدن می‌شود.

سازندگان قرص گلوریا مدعی هستند که چربی‌سوزی با مصرف این قرص افزایش می‌یابد و بدن دیگر به گلوکز نیاز ندارد، درنتیجه میل به خوردن شیرینی کم می‌شود، البته به ‌خاطر داشته باشید که مصرف قرص‌های لاغری گلوریا صرفا باید توسط متخصص تغذیه تایید و تجویز شود.

۳. چربی سوزی با قرص گلوریا

خلاص شدن از شر چربی‌های انباشته شده در بدن، صبر ایوب می‌خواهد و زمان طولانی تا فرد دارای اضافه وزن ناامید نشود و ادامه دهد. این مسیر طولانی سوزاندن چربی‌های اضافی، خیلی‌ها را از ادامه راه و آرزوی تناسب اندام منصرف می‌کند، اما قرص لاغری گلوریا مدعی است که چربی‌سوزی بالایی دارد و انرژی مورد نیاز بدن را از همین چربی‌های انباشته شده در بدن تامین می‌کند. در نتیجه این چربی‌سوزی هم، لاغری و کاهش وزن روی می‌دهد.

۴. کاهش اشتها با کپسول گلوریا

یکی از مواردی که باعث چاقی می‌شود اشتهای زیاد است. تغییر سبک زندگی، استرس و تنش‌های عصبی گاهی باعث پرخوری عصبی و افزایش اشتها می‌شوند. سازندگان قرص لاغری گلوریا مدعی هستند که ترکیبات موجود در این قرص لاغری باعث کاهش فعالیت نوراپی نفرین، سروتونین و دوپامین در مغز شده، درنتیجه مغز سیگنالی برای دریافت غذا نمی‌دهد و همین امر باعث کاهش اشتهای کاذب در فرد خواهد شد که از خواص و فواید قرص گلوریا است.

افرادی که به هر دلیلی قادر به استفاده از رژیم لاغری و ورزش نیستند می‌توانند با مشورت با دکتر تغذیه برای کاهش اشتها بدون رژیم لاغری از قرص‌ گلوریا استفاده کنند.

عوارض قرص‌های لاغری گلوریا چیست؟

حتما قبل از مصرف مشاوره دارویی بگیر!

طریقه و نحوه مصرف قرص لاغری گلوریا چگونه است؟

هرچند توصیه می‌کنیم برای آگاهی از نحوه مصرف قرص لاغری گلوریا حتما با متخصص مشورت کنید، در ادامه یکی از روش‌های متداول مصرف این قرص لاغری را آورده‌ایم که بیشترین تاثیرگذاری را دارد. پنج روز اول، روزی یک عدد کپسول گلوریا نیم ساعت قبل صبحانه (ناشتا) همراه ۲ لیوان آب میل کنید. در صورتی که طی این ۵ روز مصرف اشتهایتان کم شد، تا انتهای دوره ۶۰ روزه همان روزی یک عدد قرص مصرف کنید و نیازی به بیشتر کردن دوز نیست.

در صورتی که مصرف ۵ روز اول تاثیری روی کاهش اشتها نداشت، از روز ششم روزی ۲ عدد قرص به ‌صورت ناشتا نیم ساعت قبل صبحانه همراه ۲ لیوان آب میل کنید. افرادی که با مصرف روزی ۲ کپسول هم آخر شب با برگشت اشتها روبه‌رو می‌شوند می‌توانند این نحوه مصرف را دنبال کنند. روزی یک عدد ناشتا و یک عدد هم ۳ تا ۴ ساعت بعد ناهار که معده تقریبا سبک شده است. از آنجایی ‌که قرص لاغری گلوریا با فرایند چربی‌سوزی باعث لاغری می‌شود، مصرف آب فراوان همراه این قرص توصیه می‌شود.

مصرف بیشتر از ۲ عدد قرص گلوریا در روز مجاز نیست. عدم رعایت دوز توصیه شده باعث ایجاد عوارض جانبی جدی خواهد شد.

چند ماه می شود قرص گلوریا را خورد؟ (قرص لاغری گلوریا رو کی بخوریم)

دوره مصرف قرص چربی سوز گلوریا معمولا ۶۰ روزه است و بیشتر از دو ماه مصرف توصیه نمی‌شود. شما باید هر روز نیم ساعت قبل از صبحانه یک کپسول را با ۲ لیوان آب بخورید.

برای مصرف قرص گلوریا نیاز به مشاوره داریم؟ (مشاوره قرص گلوریا)

مصرف خودسرانه هیچ دارویی حتی ترکیبات گیاهی و طبیعی به‌ هیچ وجه توصیه نمی‌شود، چرا که لزوما گیاهی بودن محصولی به‌ منزله بی‌خطر و بی‌عوارض بودن آن نیست. احتمال ایجاد حساسیت، تداخل دارویی و واکنش‌های مختلف بدن این احتیاط را واجب می‌کند که حتما برای مصرف نیاز به مشاوره باشد. یکی از فایده‌های کوچک مشاوره دکتر تغذیه این است که نحوه مصرف قرص لاغری گلوریا را دقیقا متناسب با شرایط بدنی شما تجویز می‌کند.

به‌ علاوه اینکه مشاوره با دکتر تغذیه کمک می‌کند عوارض احتمالی جانبی مصرف قرص لاغری گلوریا به حداقل برسد. اگر برایتان سوال است که « آیا برای مصرف این قرص، نسخه پزشک لازم است؟» باید بگوییم که برای مصرف این قرص، نسخه پزشک لازم نیست، اما مشاوره با دکتر تغذیه و دکتر داروساز حتما لازم است.

طریقه و نحوه مصرف قرص لاغری گلوریا چگونه است؟
پنج روز اول، روزی یک عدد کپسول گلوریا نیم ساعت قبل صبحانه (ناشتا) همراه ۲ لیوان آب میل کنید.

فواید قرص لاغری گلوریا چیست؟

سازندگان قرص گلوریا با تکیه بر ترکیبات گیاهی موجود در این دارو بر تاثیرش روی نشاط ‌آور بودن و رفع ضعف اعصاب تاکید دارند. عصاره کاسیا به کار رفته در این قرص برای تقویت کلیه، روده و کبد مناسب است.

آرامبخشی و چربی‌سوزی به‌خاطر گیاه هل باد از دیگر فواید قرص لاغری گلوریا محسوب می‌شود. گیاه بابا آدم هم باعث افزایش متابولیسم و تعریق بیشتر بدن می‌شود.  

اضافه وزن و چاقی باعث فشار خون بالا شده و احتمال بیماری‌های قلبی و سکته مغزی را افزایش می‌دهد. به‌ علاوه اینکه ضربان قلب را بیشتر کرده و باعث تپش قلب می‌شود. قرص گلوریا با کاهش وزن می‌تواند علایمی مثل تپش قلب را کمتر کند.

عوارض قرص های لاغری گلوریا چیست؟

پیش از آن که به عوارض قرص گلوریا بپردازیم باید بگوییم که این قرص غیرمجاز و خطرناک است تا جایی‌ که در آزمایش‌ها وجود ماده مخدر شیشه در آن ثابت شده است.

به ‌همین دلیل فروش آن در داروخانه مجاز نیست و به ‌صورت غیرقانونی در آرایشگاه و فضای مجازی یا باشگاه‌ها فروخته می‌شود. همین غیرمجاز بودن قرص گلوریا می‌تواند نشانه‌ای بر وجود عوارض جدی مصرف این قرص لاغری باشد. بهترین راه ئیروی از رژیم غذایی برای لاغری و سبک زندگی سالم است.

از عوارض قرص گلوریا برای لاغری یا سایر قرص‌های لاغری می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سرطان‌زا بودن
 • ادم مغزی
 • خونریزی مغزی
 • نارسایی چند عضو
 • مسمومیت
 • اسیدوز متابولیکی
 • آسیب کلیوی و کبد
 • قرص لاغری گلوریا باعث ریزش مو می‌شود.
 • اختلال در عملکرد تیروئید
 • مرگ.

متن انگلیسی:
What you should know about weight loss drugs like Gloria are mild side effects like nausea, constipation, and diarrhea.
ترجمه فارسی:
آنچه باید در مورد داروهای کاهش وزن مانند گلوریا بدانید عوارض جانبی خفیف مانند حالت تهوع، یبوست و اسهال هستند.

به نقل از سایت mayoclinic

قرص لاغری گلوریا و بی خوابی

براساس توضیحات سازمان غذا و داروی آمریکا، قرص لاغری گلوریا به ‌خاطر خاصیت سرکوب کننده اشتها عوارض بی‌خوابی هم برای فرد ایجاد می‌کند. در واقع وجود برخی ترکیبات خاص در این قرص لاغری است که باعث بی‌خوابی می‌شود مثل مواد مخدر، روانگردان، کافئین.

کاربرد داروی لاغری گلوریا چیست؟

چه کسانی می توانند از قرص گلوریا استفاده کنند؟

معمولا افرادی که سایر روش‌های لاغری را رفته‌اند، اما به نتیجه مطلوب نرسیدند می‌توانند از قرص گلوریا استفاده کنند. هرچند توصیه می‌کنیم قبل از مصرف حتما با دکتر تغذیه یا دکتر داروشناس درباره استفاده از قرص گلوریا مشورت کنید، چرا که برخی معتقدند این قرص لاغری حاوی مواد آمفتامین (شیشه) و روانگردان است که نه تنها باعث لاغری نمی‌شود، بلکه به‌ شدت عوارض بدی برای بدن دارد.

چه کسانی نمی توانند از قرص گلوریا استفاده کنند؟

افرادی که از بیماری ریوی و کلیوی، فشار خون بالا، دیابت و بیماری‌های مغز و اعصاب رنج می‌برند نمی‌توانند از قرص گلوریا استفاده کنند. خانم‌های باردار و شیرده، افراد زیر ۱۸ سال و بالای ۵۵ سال هم مجاز به مصرف قرص گلوریا نیستند.

موارد احتیاط و منع مصرف کپسول گلوریا

قرص گلوریا در دسته قرص‌های لاغری غیرمجاز قرار می‌گیرد که به ‌خاطر وجود مواد روانگردان احتمالا عوارض جدی به ‌دنبال دارد. موارد احتیاط و منع مصرف قرص لاغری گلوریا شامل این موارد می‌شوند:

 • افراد زیر ۲۰ سال و بالای ۷۰ سال
 • بیماران قلبی
 • افراد دارای فشار خون بالا و فشار خون پایین
 • بیماران دیابتی که مصرف انسولین دارند.
 • افراد با سابقه بیماری کلیوی، ریوی و کبدی
 • افراد مبتلا به بیماری‌های مغز و اعصاب
 • خانم‌های باردار و شیرده
 • یک هفته پیش از اقدام برای بارداری باید مصرف این قرص قطع شود.
 • یک ماه پیش از هر آزمایشی باید مصرف این قرص قطع شود.

بعد از مصرف قرص لاغری گلوریا دچار بی‌خوابی شدی؟ از دکتر کمک بگیر!

قرص لاغری گلوریا در بارداری و شیردهی

مصرف قرص گلوریا یا هر قرص لاغری دیگر در دوران بارداری برای سلامت جنین خطرناک است، چرا که این قرص لاغری باعث افزایش متابولیسم بدن مادر شده و روی سلامت جنین هم تاثیر سو می‌گذارد. به‌ علاوه اینکه تحت تاثیر مصرف قرص گلوریا فرد دفع ادرار و مدفوع بیشتری دارد و به این ترتیب، بیشتر مواد معدنی و ویتامین‌های مورد نیاز جنین از بدن مادر دفع شده و احتمال تولد نوزاد نارس افزایش پیدا می‌کند.

داروهایی که مادر در دوره شیردهی مصرف می‌کند از طریق شیر به نوزاد منتقل می‌شوند. مصرف قرص لاغری گلوریا در شیردهی ممنوع است، چرا که هم طعم شیر را تغییر داده و هم عوارض عصبی در نوزاد ایجاد می‌کند.

قرص گلوریا بهتر است یا هزال؟

قرص گلوریا و قرص لاغری هزال سینا هر دو قرص لاغری گیاهی با ترکیبات طبیعی عنوان می‌شوند که به ادعای سازندگانشان هیچ ماده شیمیایی در آنها به‌ کار نرفته است، اما قرص هزال در مقایسه با گلوریا بهتر است، چرا که قرص هزال مجوز دارد و فروش آن در داروخانه انجام می‌شود، اما قرص گلوریا داروی غیر مجاز است.

تداخلات دارویی گلوریا چیست؟

مصرف قرص گلوریا با داروهای زیر تداخل دارویی دارد:

 • داروهای ضد افسردگی
 • سایر داروهای کاهش وزن ( شامل داروهای بدون نسخه و داروهای گیاهی)
 • هر دارویی که روی سطح هوشیاری تاثیر بگذارد. (مثلا سبب خواب آلودگی شود یا اینکه شما را بی خواب کند) داروهای مثل آرام بخش‌ها، ضد افسردگی‌ها، تریپتوفان
موارد احتیاط قرص gloriaتداخل دارویی داروی گلوریعوارض جانبی قرص gloria
افراد زیر ۲۰ سال و بالای ۷۰ سالسایر داروهای کاهش وزنسرطان‌زا بودن
افراد دارای فشار خون بالا و فشار خون پایینهر دارویی که روی سطح هوشیاری تاثیر بگذاردنارسایی چند عضو
افراد با سابقه بیماری کلیوی، ریوی و کبدیداروهای ضد افسردگیخونریزی مغزی
مشخصات داروی لاغری گلوریا

رنگ اصلی قرص گلوریا چیست؟ (انواع قرص لاغری گلوریا)

قرص گلوریا اصل چه رنگیه؟ شرکت اسپانیایی سازنده قرص گلوریا مجوز پخش این محصول را به ۴ کمپانی معتبر داده است که همگی ترکیبات یکسانی دارند و صرفا تفاوتشان در میزان اثرگذاری محصول است. قرص گلوریا در بسته‌بندی با درب مشکی، طلایی، قرمز و سفید در بازه قیمتی یکسان عرضه می‌شود.

قرص‌های گلوریا با رنگ‌های مختلف تولید کمپانی‌های نماینده‌ی مختلف با ترکیبات یکسان و تحت یک لیسانس است. از این بین گلوریای درب سفید چربی‌سوزی بیشتری دارد.

۱. قرص لاغری گلوریا درب مشکی (کپسول مشکی)

قرص گلوریا درب مشکی (کپسول مشکی) از طریق بالا بردن متابولیسم بدن و کاهش شدید اشتها، پیوند بین مولکول‌های چربی را از بین برده و باعث چربی‌سوزی و مصرف چربی‌های انباشته بدن می‌شود. به‌ خاطر همین خاصیت چربی‌سوزی، در دوره مصرف باید آب فراوان بنوشید. قرص گلوریا درب مشکی نسبت به سایر رنگ‌ها تاثیر کمتری در کاهش اشتها، چربی‌سوزی و کاهش وزن دارد.

۲. قرص لاغری گلوریا درب طلایی

قرص گلوریا درب طلایی جزو نخستین نمونه‌های قرص لاغری گلوریا در ایران است که در مقایسه با سه رنگ دیگر، عملکرد ضعیف‌تری دارد. مدل درب طلایی متابولیسم را افزایش داده و مولکول‌های چربی را می‌شکند و به صورت انرژی آن‌ها را می‌سوزاند. این مدل قرص گلوریا از جذب چربی در بدن جلوگیری می‌کند و اشتها را کاهش می‌دهد، درنتیجه بدن سراغ سوزاندن چربی‌های انباشته شده می‌رود.

تفاوت قرص گلوریا طلایی و بنفش چیست؟

قرص گلوریا در بنفش تاثیر بیشتری در چربی سوزی و کاهش اشتها دارد در حالیکه قرص طلایی دوز کمتری از این دارو را شامل می‌شود.

تفاوت قرص گلوریا طلایی و بنفش چیست؟
عکس قرص گلوریا اصل درب بنفش را می‌بینید.

۳. قرص لاغری گلوریا درب قرمز

قرص لاغری گلوریا درب قرمز در مقایسه با درب بنفش و سفید کاهش اشتهای کمتری دارد و به تبع آن کاهش وزن و لاغری هم کمتر خواهد بود. عملکرد قرص درب قرمز شبیه سایر رنگ‌ها است که شما را از شر چربی‌هایی که دور شکم و پهلو جا خوش کرده رها می‌کند.

۴. قرص لاغری گلوریا درب سفید

قرص گلوریا درب سفید از سری جدید کارایی به‌ مراتب بهتری در کاهش اشتها و وزن نسبت به سایر مدل‌ها دارد. صدرنشین بیشترین میزان چربی‌سوزی هم به قرص گلوریا درب سفید جدید می‌رسد.

۵. قرص لاغری گلوریا درب بنفش

داروی گلوریای بنفش ۳۰ عددی، به افزایش متابولیسم و چربی سوزی بدن کمک می‌کند و بعد از کپسول در سفید، بیشترین تاثیر در لاغری را دارد. بهتر است قبل از مصرف دارو، حتما درباره اینکه کیا از قرص گلوریا نتیجه گرفتن؟ و طرز مصرف قرص گلوریا چیست، اطلاع پیدا کنید.

هزینه خدمات پزشکی لاغری در دکترِتو کلینیک

اگرچه درصد رضایت از قرص گلوریا در ماه‌های اول استفاده بالا است، اما باید توجه داشته باشید که این دارو ممکن است باعث عوارض جانبی در دراز مدت شود. در سایت‌های فروش آنلاین می‌توانید از قیمت قرص لاغری گلوریا اصل آگاه شوید.

اگر به دنبال روش اصولی لاغری در دراز مدت هستید، پیشنهاد می‌کنیم برای اطلاع از هزینه خدمات پزشکی لاغری به دکترِتو کلینیک مراجعه کنید.

نتیجه‌ گیری و راهنمای مراجعه به دکتر

دنیای مدرن و پراسترس امروز باعث تغییر سبک زندگی و از بین رفتن عادات سالم در افراد شده است تا جایی ‌که ورزش و تحرک جسمانی تقریبا جای خود را به یک‌جا نشستن و مصرف غذاهای فست‌فود و پرکالری داده است. به‌ همین دلیل، چاقی و اضافه وزن یکی از عوارض جدی دنیای مدرن به ‌شمار می‌آید. در این میان افراد دارای اضافه وزن که به هر دلیلی قادر به رژیم گرفتن نیستند یا نمی‌توانند ورزش کنند به‌ دنبال راه‌های میانبری مثل قرص‌های لاغری می‌گردند. قرص گلوریا یکی از همین قرص‌های لاغری است که به ‌خاطر داشتن ماده مخدر صنعتی روانگردان شیشه مجوز ندارد.

مصرف این قرص لاغری عوارض جدی و خطرناکی به‌ دنبال دارد و حتی ممکن است تا مرگ هم پیش برود. بنابراین توصیه می‌کنیم که پیش از هر اقدامی حتما با دکتر تغذیه یا داروساز مشورت کنید و از مصرف خودسرانه قرص گلوریا پرهیز کنید. می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت دکترتو از سیستم مشاوره با دکتر تغذیه آنلاین یا دکتر مشاوره دارویی آنلاین استفاده کرده یا نوبت ویزیت حضوری بگیرید.

دکترتو مراقب سلامتی شماست!

پرسش‌های متداول

قرص گلوریا مجوز ندارد یا چیزی به عنوان نمایندگی قرص گلوریا در تهران وجود ندارد و به‌خاطر داشتن مواد مخدر روانگردان ممنوع است.

قرص گلوریا اصل ساخت کشور اسپانیا است.

به ادعای سازندگان، قرص گلوریا ترکیبات کاملا گیاهی و طبیعی دارد.

قرص گلوریا طرفداران زیادی دارد و نمونه‌های فیک و تقلبی زیادی هم از آن تولید می‌شوند. برای استعلام اصل بودن قرص گلوریا باید به وب‌سایت شرکت اسپانیایی تولیدکننده این قرص به آدرس https://spaingloria.com  بروید که روی درب محصول حک شده است. کدی که زیر در محصول نوشته شده را وارد کنید و اصالت قرص را بررسی نمایید:
کد رنگی زرد یعنی شماره سریال قرص گلوریا قبلا استفاده شده است.
کد رنگی قرمز یعنی محصول تقلبی و شماره سریال نادرست است.
کد رنگی سبز یعنی محصول اصل و مورد تایید است.

معمولا وقتی محصولی محبوبیت پیدا می‌کند، بلافاصله افراد سودجو درصدد تولید محصول فیک و تقلبی شبیه محصول اورجینال برمی‌آیند. قرص گلوریا هم از این قاعده مستثنی نیست و نمونه‌های فیک زیادی از این قرص در بازار موجود هستند. قرص اصل و تقلبی را نمی‌توان از روی ظاهر تشخیص داد. بهترین راه، بررسی اصالت و کد ریجستری محصول در سایت اصلی گلوریا است، اما سایت‌های تقلبی ثبت کد ریجستری هم طراحی شدند که شبیه اصل هستند، اما همه‌چیز در آن‌ها تقلبی است.
سایت اصلی برای دریافت تاییدیه اصالت قرص گلوریا: https://spaingloria.com/
سایت‌ تقلبی قرص لاغری گلوریا: spaingloria-co.com
سایتی از لحاظ ظاهری کاملا کپی سایت اصلی که حروف قرمز رنگ به آدرس سایت اصلی اضافه شدند تا قرص‌های تقلبی را تایید کنند. این سایت قرص‌های تقلبی با درب سفید رنگ عرضه می‌کند.

حتما پیش از مصرف قرص گلوریا با دکتر تغذیه یا دکتر داروساز مشورت کنید، چرا که نسخه تقلبی آن به ‌وفور یافت می‌شود. این قرص در ایران به ‌خاطر داشتن مواد مخدر روانگردان مجوز ندارد و در داروخانه فروخته نمی‌شود. توصیه می‌کنیم که از هیچ فروشگاهی برای تهیه این محصول غیرمجاز اقدام نفرمایید.

بنا به ادعای سازندگان آن، بله تاثیرگذار است، اما در واقعیت عوارض جدی و خطرناکی به ‌دنبال دارد.

امتیاز شما به مقاله:
(3.8از5)
دسته بندی:
برچسب:
منبع:
مطالب مرتبط

پاسخ دادن

نظرات درباره گلوریا

 1. لیلا گفت:

  توصیه نمیکنم.
  چون حتی اگه کاهش وزن هم داشته باشید بعداز قطع مصرف به سرعت به همون وزن اولیه و چه بسا بیشتر هم برسید.
  بعداز چند دوره مصرف، بدن بهش مقاوم میشه و کاهش وزن نداری
  به تعداد فراوان هم کپسول تقلبی همه‌ی برندها‌ی داروهای لاغری وجود دارند که به قیمت گزاف میفروشند.

 2. Yasmin گفت:

  آیا کسی استفاده کرده آیا اعتیاد داره فقط برای یه دوره ؟؟؟

  1. Sama گفت:

   من استفاده کردم ،بعد۶روز،اظطراب،شدید،وپنیک عصبی،،ضعف اعصاب شدم،طوری که ۵روزه افتادم توخونه.
   اولش خوب بودپراانرژی،وکم کردن وزن سریع،۶روز۳کیلوکم کردم،ولی عوارضش خیلی بد،ووحشتناکه

  2. ناشناس گفت:

   من استفاده کردم تو بسته اول ۱۰کیلو کم کردم

  3. استفاده کردم گفت:

   من استفاده کردم،تو زمان استفاده همش بی‌حال و حالت تهوع و سرگیجه،وزن کم میکنی،اما بعد تموم شدن،خیلی سریع وزنت برمیگردن،یعنی من الان پنج کیلو از وزن قبلیم هم اضافه تر شده در صورتی که غذا خوردنم خیلی کمتر از قبله،اینو بگم موقع استفاده نمیتونی دهن باز کنی دو جمله حرف بزنی همش عوق میزنی

   1. همیارِ دکترِتو گفت:

    سلام
    گرچه همه علایم استفاده از دارو برای همه یکسان نیست
    ولی ممنونم از به اشتراک گذاشتن تجربه تان

   2. علی گفت:

    چه غذایی بخوریم کنارش بهتر جواب بده

    1. همیارِ دکترِتو گفت:

     سلام
     نوع رژیم غذایی و نوع روش لاغری بطور کلی مناسب هر فردی نیست
     ابتدا بررسی های لازم باید صورت بگیرد
     و بعد استفاده کنید

     متخصص تغذیه

 3. yasaman.f.1378@gmail.com گفت:

  آیا کسی استفاده کرده آیا اعتیاد داره فقط برای یه دوره ؟؟؟

  1. ناشناس گفت:

   سلام من سه دوره استفاده کردم هیچ عوارضی حداقل برای من نداشت
   ولی بعدش چاقی برمیگرده
   یعنی باید همیشه استفاده کنیم
   والا منم مجدد پیگیراستفادش هستم
   ولی یک مقدار مردد شدم بخاطر قلبم

 4. ناشناس گفت:

  سلام .آیا فشار خون ۱۵ روی ۹ میتونه استفاده کنه؟؟

  1. laghari.easysliming.09199167740 گفت:

   خیر از جی سی استفاده کنید بهتره عزیزم

  2. ناشناس گفت:

   من یه دوره استفاده کردم همراه با ورزش و آب زیاد در عرض یک هفته ۴ کیلو کم کردم ولی با ۴ساعت ورزش سخت .بعد از اون هفته ای یه بار اونم به خاطر اینکه به من انرژی میداد تا کارای خونمو به راحتی و پر انرژی انجام بدم ولی چون تپش قلب داشتم دیگه ادامه ندادم ولی وزنم برنگشت.یه سال قبل استفاده کردم

   1. همیارِ دکترِتو گفت:

    سلام
    خیلی عالی
    ادامه دادن ورزش نقش مهمی در بازنگشتن وزن دارد
    رژیم غذایی مناسب هم می تواند کمک کننده باشد

  3. مهسا حیدرزاده گفت:

   من یه دوره استفاده کردم همراه با ورزش و آب زیاد در عرض یک هفته ۴ کیلو کم کردم ولی با ۴ساعت ورزش سخت .بعد از اون هفته ای یه بار اونم به خاطر اینکه به من انرژی میداد تا کارای خونمو به راحتی و پر انرژی انجام بدم ولی چون تپش قلب داشتم دیگه ادامه ندادم ولی وزنم برنگشت.یه سال قبل استفاده کردم

   1. همیارِ دکترِتو گفت:

    سلام
    خیلی عالی
    ادامه دادن ورزش نقش مهمی در بازنگشتن وزن دارد
    رژیم غذایی مناسب هم می تواند کمک کننده باشد

 5. Sh گفت:

  سلام وقت بخیر
  من بعد از زایمان وزنم خیلی افزایش یافت خیلی از راه‌ها را امتحان کردم بعد هشت سال هنوز درگیر اضافه وزنم، یکی از دوستان این محصول را به من معرفی کرده، هنوز تصمیم نگرفتم.

 6. فرشته زائری گفت:

  اصلا کپسول خوبی نیست
  من روز اول استفاده اشتهام چندبرابر شد.
  روی جعبه نوشته شده ۳۰ کپسول
  اما داخلش ۲۵ عدده.
  تماس برای پیگیری و پشتیبانی نداره.
  یعنی توی سایت دو شماره تلفن همراه هست.
  ولی یکیش خاموشه و دیگری مدام مشغولی میزنه‌
  من از نی نی سایت تهیه کردم.

 7. فرشته زائری گفت:

  با سلام
  من کپسول گلوریا رو از نی نی سایت تهیه کردم.
  اول اینکه دو شماره تماس در سایت ثبت شده که یکی خاموش و دیگری مشغوله دائما.
  دوم اینکه روی پاکت و جلدش نوشته ۳۰ کپسول. در صورتی که ۲۵ عدد داخلشه.
  سوما من دیروز که روز اول مصرفم بود یکعدد قبل از صبحونه خوردم.
  ولی تا آخر شب مدام گرسنه بودم و معدم صدا میداد و ضعف داشتم‌
  همش دنبال هله هوله بودم.
  در صورتی که قبلا من هیچ میلی به هله هوله نداشتم.
  در روز دو وعده صبحونه و مغرب غذا میخوردم و قبل خواب میوه میخوردم.
  بنظر شما چیکار کنم؟
  اونجا کسی پاسخگو نیست و خودم احتمال میدم فیک باشه.
  ۳۷۰ هزار تومان هم هزینشو پرداخت کردم.
  لطفا مرا راهنمایی کنید.
  سپاسگزارم

  1. ناشناس گفت:

   وای من ۵۵۰ تومن گرفتم ولی الان که راجبش مطلب خوندم میترسم مصرف کنم حیف شدن پولام

   1. من دیروز گرفته یکو سیصد گفت:

    من گرفتم یکوسیصد

  2. ناشناس گفت:

   واای منم امروز اولین دونه رو خوردم تند تند گشنم میشد به حدی که داشتم از حال میرفتم گرسنگی عصبی گرفتم سر بچه یک سالم یه جیغ بنفشی کشیدم بشه از ترس تا یک ساعت داشت ناله میکردچه غلطی کردم این قرص رو خریدم مث سگ پشیمونم

   1. همیارِ دکترِتو گفت:

    سلام
    این دارو برای شما سازگر نیست
    برای افراد دیگر ممکن است خوب باشد
    بهتر است برای نتیجه بهتر همیشه زیر نظر متخصص تغذیه باشید

    متخصص تغذیه

 8. Atefeh گفت:

  سلام من منصرف کردم ٢ بار بار اول ٢۴ ساعت بیدار بودم ، بار دوم بعد از یکساعت خوردن احساس خفگى داشتم و گوشام صورت سرخ و کبود شد ، به بیمارستان رفتم ضربان قلبم روى ١۴٠ بود ، دکتر گفت ، اگر به بیمارستان نمیومدین ایست قلبى میکردین ، گلوریا واقعا داشت جون من رو میگرفت ، صادقانه میگم مرگ از بغل گوشم رد شد

 9. برکه گفت:

  قرص گلوریا با قرص ونوستات تداخل نداره ؟

 10. healer گفت:

  قرص خوبی بود

  1. همیار دکترِتو گفت:

   مصرف داروهای لاغری بهتره زیر نظر متخصص تغذیه و به همراه ورزش و رژیم مناسب باشد.

   1. لیلا گفت:

    سلام من یه دوره استفاده کردم برام عوارضی نداشت الان دوره دوم رو تهیه کردم ولی توی این سایت خوندم که شیشه داره خیلی دو دل شدم
    من در روز فعالیت بالایی دارم به جای گلوری چی میتونم استفاده کنم که سالم باشه و انرژی لازم رو بهم بده برای ورزش و انجام کارم ؟!

    1. همیارِ دکترِتو گفت:

     سلام
     می توانید از هزال استفاده کنید