نیما جهانی بوشهری

نیما جهانی بوشهری

کارشناس تغذیه

بوشهر

کد نظام پزشکی

ت-۸۷۷۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس تغذیه

اطلاعات مطب درمانگاه فرهنگیان

آدرس:

بوشهر، خیابان عاشوری، نبش فردوسی، درمانگاه فرهنگیان

اطلاعات مطب درمانگاه غدیر

آدرس:

بوشهر- ابتدای خیابان فرودگاه

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران نیما جهانی بوشهری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب درمانگاه فرهنگیان
مطب درمانگاه غدیر

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با نیما جهانی بوشهری، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

نیما جهانی بوشهری
نیما جهانی بوشهری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت نیما جهانی بوشهری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نیما جهانی بوشهری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد نیما جهانی بوشهری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت نیما جهانی بوشهری چقدر است؟
هزینه ویزیت نیما جهانی بوشهری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل نیما جهانی بوشهری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب نیما جهانی بوشهری کجا است؟
دکتر نیما جهانی بوشهری 2 مطب در مطب درمانگاه فرهنگیان و مطب درمانگاه غدیر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب نیما جهانی بوشهری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا نیما جهانی بوشهری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نیما جهانی بوشهری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
نیما جهانی بوشهری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نیما جهانی بوشهری متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد نیما جهانی بوشهری چه زمانی است؟
دکتر نیما جهانی بوشهری از روز شنبه 16 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل نیما جهانی بوشهری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از نیما جهانی بوشهری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به نیما جهانی بوشهری رای داده‌اند. میانگین امتیازی نیما جهانی بوشهری 0 از 5 است.

درباره نیما جهانی بوشهرینیما جهانی بوشهری nima jahani boushehri از دکترهای متخصص تخصص تغذیه بوشهر هستند. مطب نیما جهانی بوشهری در بوشهر، خیابان عاشوری، نبش فردوسی، درمانگاه فرهنگیان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب نیما جهانی بوشهری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09170878481 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام نیما جهانی بوشهری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی نیما جهانی بوشهری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط نیما جهانی بوشهری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از نیما جهانی بوشهری تخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد نیما جهانی بوشهری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.