حامد خدائی

حامد خدائی

کارشناس ارشد تغذیه

تبریز

کد نظام پزشکی

ت-5341
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس ارشد تغذیه

اطلاعات مطب چهارراه آبرسان

آدرس:

تبریز، چهارراه آبرسان، ساختمان ایوان، طبقه دوم

تلفن:04133373119

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به حامد خدائی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران حامد خدائی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

زهره
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

به نظرم بهترین متخصص تغدیه تبریز هستن و هم خودم و هم اعضای خانواده ام نتیجه خیلی عالی گرفتن

سولماز
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بهترین متخصص تغذیه تبریز هستن من خیلی راضیم

سحر
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

سه ماهه تونستم به وزن ایده آل خودم برسم و خیلی خوشحال هستم ممنونم از آقای دکتر خدایی.

انتخاب نوع نوبت گیری از حامد خدائی
نوبت مطب چهارراه آبرسان
رزرو آنلاین نوبت
تبریز - تبریز، چهارراه آبرسان، ساختمان ایوان، طبقه دوم
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت حامد خدائی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حامد خدائی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد حامد خدائی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت حامد خدائی چقدر است؟
هزینه ویزیت حامد خدائی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل حامد خدائی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب حامد خدائی کجا است؟
دکتر حامد خدائی 1 مطب در مطب چهارراه آبرسان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل حامد خدائی را ببینید.
+
آیا حامد خدائی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حامد خدائی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
حامد خدائی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حامد خدائی متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد حامد خدائی چه زمانی است؟
دکتر حامد خدائی از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل حامد خدائی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از حامد خدائی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به حامد خدائی رای داده‌اند. میانگین امتیازی حامد خدائی 5 از 5 است.

درباره حامد خدائیدکتر حامد خدائی hamed khodaie از دکترهای متخصص تغذیه تبریز هستند. مطب حامد خدائی در تبریز، چهارراه آبرسان، ساختمان ایوان، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب حامد خدائی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04133373119 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام حامد خدائی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی حامد خدائی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط حامد خدائی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از حامد خدائی متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد حامد خدائی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.