دکتر وحید ملکی

دکتر وحید ملکی

دکترای تغذیه

دکترای تخصصی (Ph.D) علوم تغذیه
تهران

کد نظام پزشکی

ت-8571
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای تغذیه

اطلاعات مطب خیابان شهید نورانی

آدرس:

تهران، شهرک غرب، بلوار فرحزادی ، خیابان شهید نورانی، پلاک 26، طبقه 2، واحد4

تلفن:02188361343

اطلاعات مطب خیابان اناری

آدرس:

تهران ، شهرک غرب ، بلوار فرحزادی ، خیابان اناری ، ساختمان 107، طبقه 3، واحد12

تلفن:02188563898

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر وحید ملکی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر وحید ملکی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دكتر ملكى علاوه بر اينكه دكتر تغذيه هستند واقعا روانشناس قهارى هم هستند و هم از نظر بدنى و هم ذهنى دختر منو اناليز كردند و بسيار مفيد بود حرفها و رژيمى كه به دخترم دادند، سپاسگزارم

امیر رضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار خوش اخلاق و دکتر با دانش و تجربیات بالا خدا خیرشون بده

نفس سادات
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی امیدوارم نتیجه مطلوب هم بگیرم

امیرعلی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی با یک نگاه پسرم رو آنالیز کردند. در مورد عادت های بد غذایی حتی رفتاری بسیار خوش برخورد و با حوصله انقدر انرژی خوبی داشتن که پسرم برای پیروی از رژیم غذایی دکتر پیش قدم میشه و واقعا تاثیر خوبی روش داشتن خیلی ممنونم از مربی عزیزی که آقای دکتر رو بهم معرفی کردن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر وحید ملکی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر وحید ملکی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر وحید ملکی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر وحید ملکی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر وحید ملکی چقدر است؟
هزینه ویزیت وحید ملکی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر وحید ملکی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر وحید ملکی کجا است؟
دکتر وحید ملکی 2 مطب در مطب خیابان شهید نورانی و مطب خیابان اناری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر وحید ملکی را ببینید.
+
آیا دکتر وحید ملکی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر وحید ملکی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر وحید ملکی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر وحید ملکی متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر وحید ملکی چه زمانی است؟
دکتر وحید ملکی از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر وحید ملکی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر وحید ملکی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر وحید ملکی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر وحید ملکی 5 از 5 است.

درباره دکتر وحید ملکیدکتر وحید ملکی dr vahid maleki از دکترهای متخصص تغذیه تهران هستند. مطب دکتر وحید ملکی در تهران، شهرک غرب، بلوار فرحزادی ، خیابان شهید نورانی، پلاک 26، طبقه 2، واحد4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر وحید ملکی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188361343 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر وحید ملکی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر وحید ملکی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر وحید ملکی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر وحید ملکی متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر وحید ملکی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.