دکترتو با شما: برنامه ویدیویی جدید وبسایت نوبت‌دهی آنلاین دکترتو

دکترتو با شما
میدونی به چه دکتری مراجعه کنی؟

ما دکترتو را با هدف ایجاد الگویی منحصر به فرد و خلاق در سیستم پزشکی و سلامت کشور آغاز کردیم. سامانه‌ای که بتواند به ارتباط موثر پزشک و بیمار کمک کند.

در این راه با فراهم کردن امکان نوبت‌گیری آنلاین از پزشکان شیراز در سایت دکترِتو، توانستیم به سهولت ارتباط پزشک و بیمار کمک قابل توجهی کنیم. دکترتو توانست در مدت زمان کوتاهی بسیاری از پزشکان مطرح شیراز را به سایت خود اضافه کند تا نوبت دهی آنلاین پزشکان شیراز به راحتی در دسترس باشد.

برای نوبت‌گیری آسان‌تر همه مردم، علاوه بر سایت، اپلیکیشن اندروید و iOS نوبت دهی آنلاین پزشک شیراز دکترتو را هم طراحی و عرضه کردیم تا تنها در چند مرحله ساده بتوانید از پزشک مورد نظرتان نوبت ویزیت بگیرید. خوشحالیم که در این راه تا حد زیادی موفق بوده‌ایم. امروز نه تنها ساکنین شیراز که تمام افرادی که برای دریافت خدمات پزشکی به شیراز مراجعه می‌کنند تنها در چند مرحله ساده به کمک اپلیکیشن و سایت دکترتو از پزشک مورد نظرشان نوبت ویزیت می‌گیرند.

اما در کنار نوبت‌گیری آنلاین پزشک در تخصص‌های مختلف، یکی از دغدغه‌های همیشگی ما انتقال اطلاعات پزشکی معتبر به کاربران بوده است. به همین دلیل در برنامه‌ ویدیویی تازه‌ای با نام «دکترتو با شما» با همکاری پزشکان و متخصصان هر هفته به یک موضوع مهم در حوزه پزشکی و سلامت می‌پردازیم. پزشکان و متخصصان در برنامه ویدیویی «دکترتو با شما» به توضیح کوتاهی در ارتباط با یکی از موضوعات مهم در تخصص خود می‌پردازند.

برنامه‌ی دکترتو با شما را می‌توانید از طریق مجله سلامت دکترتو، تلگرام و یا اینستاگرام ما دنبال کنید.

دکترتو با شما: قسمت اول – درمان پارکینسون به کمک جراحی – دکتر علی رزم‌کن متخصص و جراح مغز و اعصاب

دکترتو: نوبت دهی اینترنتی پزشکان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرت رو درباره این مقاله بگو
Group 2
Group Copy 3
Group 3

ما رو در شبکه های اجتماعی دنبال کن