دکتر مهری سیف الاسلامی

دکتر مهری سیف الاسلامی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌ی پزشک

عضو هیئت علمی دانشگاه

عضو جامعه جراحان ایران

کد نظام پزشکی

40765

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان هفت تیر

آدرس:

تهران، خیابان هفت تیر، خیابان بهار شیراز، نبش سلیمان خاطر، پلاک 169، طبقه اول، واحد اول

تلفن:02188344571

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهری سیف الاسلامی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهری سیف الاسلامی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان هفت تیر
ملاحظات

دکتر مهری سیف الاسلامی
دکتر مهری سیف الاسلامی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهری سیف الاسلامی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهری سیف الاسلامی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهری سیف الاسلامی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهری سیف الاسلامی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهری سیف الاسلامی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهری سیف الاسلامی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهری سیف الاسلامی کجا است؟
دکترمهری سیف الاسلامی مطب خیابان هفت تیر مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مهری سیف الاسلامی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مهری سیف الاسلامی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهری سیف الاسلامی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهری سیف الاسلامی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهری سیف الاسلامی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهری سیف الاسلامی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مهری سیف الاسلامی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهری سیف الاسلامی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهری سیف الاسلامی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر مهری سیف الاسلامی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهری سیف الاسلامی 0 از 5 است.

درباره دکتر مهری سیف الاسلامیدکترمهری سیف الاسلامی dr mehri seyfol eslami از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر مهری سیف الاسلامی در تهران، خیابان هفت تیر، خیابان بهار شیراز، نبش سلیمان خاطر، پلاک 169، طبقه اول، واحد اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهری سیف الاسلامی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188344571 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهری سیف الاسلامی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهری سیف الاسلامی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهری سیف الاسلامی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهری سیف الاسلامی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهری سیف الاسلامی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.