دکتر نوشین سنگول

دکتر نوشین سنگول

تخصص زنان، زایمان و نازایی

جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی
تهران
%۹۶
پیشنهاد(از ۴۴ کاربر)

درباره‌ی پزشک

بیمارستان های همکار:

بیمارستان میلاد 

بیمارستان بهمن

بیمارستان آتیه

بیارستان شهید مصطفی خمینی

 

کد نظام پزشکی

۳۱۲۹۷

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان گیشا

آدرس:

تهران، اول گیشا، جنب داروخانه کیهان، پلاک 25 طبقه همکف

افتخارات

جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی

بورد تخصصی از دانشگاه تهران

رتبه اول کنکور پزشکی ایران-دانشگاه تهران

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر نوشین سنگول را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نوشین سنگول بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۴۴ کاربر)

%۹۶
۴۲ کاربر از ۴۴ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱۹ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۵ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان گیشا
دکتر نوشین سنگول
دکتر نوشین سنگول

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نوشین سنگول را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نوشین سنگول نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نوشین سنگول در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نوشین سنگول چقدر است؟
هزینه ویزیت نوشین سنگول با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نوشین سنگول می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نوشین سنگول کجا است؟
دکتر نوشین سنگول 1 مطب در مطب خیابان گیشا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر نوشین سنگول، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر نوشین سنگول امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نوشین سنگول در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نوشین سنگول در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نوشین سنگول متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نوشین سنگول چه زمانی است؟
دکتر نوشین سنگول از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نوشین سنگول در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نوشین سنگول چقدر است؟
تا کنون 44 نفر به دکتر نوشین سنگول رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نوشین سنگول 5 از 5 است.

درباره دکتر نوشین سنگولدکتر نوشین سنگول dr noushin_sangoul از دکترهای متخصص تخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر نوشین سنگول در تهران، اول گیشا، جنب داروخانه کیهان، پلاک 25 طبقه همکف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نوشین سنگول می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188275005 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نوشین سنگول و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نوشین سنگول هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نوشین سنگول فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نوشین سنگول تخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نوشین سنگول مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.