محبوبه عنابستانی

محبوبه عنابستانی

کارشناس ارشد روانشناسی

مشهد

کد نظام پزشکی

44580

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب بلوار رضوی

آدرس:

مشهد، رضاشهر، بلوار رضوی، بین رضوی 21 و 23، کلینیک پیوند

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران محبوبه عنابستانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از محبوبه عنابستانیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت محبوبه عنابستانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محبوبه عنابستانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد محبوبه عنابستانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت محبوبه عنابستانی چقدر است؟
هزینه ویزیت محبوبه عنابستانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل محبوبه عنابستانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب محبوبه عنابستانی کجا است؟
دکتر محبوبه عنابستانی 1 مطب در مطب بلوار رضوی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل محبوبه عنابستانی را ببینید.
+
آیا محبوبه عنابستانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محبوبه عنابستانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
محبوبه عنابستانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محبوبه عنابستانی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد محبوبه عنابستانی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محبوبه عنابستانی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل محبوبه عنابستانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از محبوبه عنابستانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به محبوبه عنابستانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی محبوبه عنابستانی 0 از 5 است.

درباره محبوبه عنابستانیدکتر محبوبه عنابستانی mahboube anabestani از دکترهای متخصص روانشناسی مشهد هستند. مطب محبوبه عنابستانی در مشهد، رضاشهر، بلوار رضوی، بین رضوی 21 و 23، کلینیک پیوند واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب محبوبه عنابستانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138720715 - 09159254365 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام محبوبه عنابستانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی محبوبه عنابستانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط محبوبه عنابستانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از محبوبه عنابستانی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد محبوبه عنابستانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.