تخصص و فوق تخصص
خدمات
شهر
بیمه
جنسیت پزشک
خانم
آقا
خانم و آقا
فقط پزشکان دارای نوبت باز
  1. دکترتو
  2. دکترها
  3. دکتر روانشناسی
  4. دکترهای ایلام
  5. دکتر روانشناسی ایلام

نوبت‌دهی اینترنتی بهترین دکترهای روانشناسی در ایلام

نتایج فیلتر‌ها
ترتیب نمایش
دکتر سیده مریم نورمحمدی

دکتر سیده مریم نورمحمدی

دکترای روانشناسی
5(2 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
کمترین معطلی
نوبت‌دهی مطب
مشاوره‌ تلفنی
ایلام، پایین تر از میدان 22 بهمن، نرسیده به چهار راه سیدالشهدا، جنب بانک مسکن، ساختمان پزشکان سپید، طبقه 3
اولین نوبت آزاد مشاوره تلفنی:
سه‌شنبه 28 فروردین
دکتر سجاد طاهرزاده

دکتر سجاد طاهرزاده

دکترای روانشناسی
5(1 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
کمترین معطلی
نوبت‌دهی مطب
ایلام، چهارراه سعدی، خیابان تختی، جنب پاساژ تیمورپور
اولین نوبت آزاد مطب:
چهارشنبه 29 فروردین
دکتر رحمت رمضانی

دکتر رحمت رمضانی

دکترای روانشناسی
5(1 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
کمترین معطلی
نوبت‌دهی مطب
ایلام، بلوار سیدالشهدا، نرسیده به دکه ها، مجتمع نگین نور، طبقه دوم
اولین نوبت آزاد مطب:
چهارشنبه 29 فروردین
نگار درخشنده

نگار درخشنده

کارشناس ارشد روانشناسی
درمان اختلالات جنسی و زوج درمانی
نوبت‌دهی مطب
مشاوره‌ تلفنی
ایلام، بلوار سیدالشهدا، رو به رو دیلی مارکت، به سمت دکه ها، مجتمع نگین نور، طبقه 2، کلینیک روانشناسی سینا
اولین نوبت آزاد مطب:
چهارشنبه 29 فروردین
محدثه رستمی

محدثه رستمی

کارشناس ارشد روانشناسی
روانشناسی کودک/درمانگر کودک و نوجوان و خانواده
خدمات: مشاور نوجوان، مشاوره ارتباط والدین و فرزندان، مشاوره خانواده، مشاوره روانشناختی، درمان اختلال سلوک، درمان اختلالات یادگیری، درمان اختلالات خلقی، درمان اختلال نقص توجه، درمان اختلال نقص توجه و بیش فعالی (ADHD)، اصلاح رفتار کودکان، شیوه های تربیت فرزند، درمان اختلال وسواس (OCD)، درمان فوبیا، آزمون های هوش، آزمون شخصیت، آموزش مهارتهای زندگی، آموزش مهارتهای ارتباطی، مشاوره بازی درمانی، غربالگری اضطراب کودکان، مشاوره مسائل نوجوانان، مشاوره مدیریت خشم، درمان اضطراب، درمان سندرم آسپرگر، مشاوره رفتار درمانی، درمان نوسانات خلقی، درمان وحشت زدگی، مشاوره والدین، درمان آسیب های روانی، روان درمانی، درمان رابطه جنسی دردناک (دیسپارونیا)، درمان اضطراب اجتماعی، مشاوره مدیریت استرس، درمان تمایلات خودکشی
نوبت‌دهی مطب
مشاوره‌ تلفنی
ایلام، سعدی جنوبی ، پشت حوزه علمیه ، ساختمان پزشکان آتنا ، طبقه 4
اولین نوبت آزاد مشاوره تلفنی:
سه‌شنبه 28 فروردین
سپیده آزرم

سپیده آزرم

کارشناس ارشد روانشناسی
5(11 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
35نوبت موفق در دکترتو
کمترین معطلی
خدمات: مشاوره ارتباط والدین و فرزندان، مشاوره تحصیلی، مشاوره خانواده، مشاوره روانشناختی، آموزش مهارتهای زندگی، زوج درمانی، تست پیش از ازدواج، مشاوره حل تعارض ازدواج، مشاوره قبل ازدواج، مشاوره والدین، مشاوره طلاق، مشاوره مسائل نوجوانان
نوبت‌دهی مطب
ایلام، خیابان سعدی جنوبی، کوچه شهید رشیدی ، مجتمع تجاری و پزشکی مظفری ، طبقه4 ، واحد 16


درباره نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترهای روانشناسی در ایلام

دکترهای روانشناسی در ایلام چه خدماتی ارائه می دهند؟

دکتر روانشناسی و فوق تخصص آن بیماری‌های مختلفی را درمان می‌کند. روانشناسی در ایلام از تخصص های شناخته شده پزشکی در دکترتو است. شما می‌توانید با مراجعه به لیست پزشکان روانشناسی در ایلام در دکترتو علاوه بر نوبت‌‌گیری اینترنتی، مشاوره آنلاین پزشکی هم دریافت کنید.

چگونه از بهترین دکترهای روانشناسی در ایلام نوبت بگیریم؟

ساده‌ترین راه برای نوبت گیری از بهترین دکتر روانشناسی در ایلام و فوق تخصص این رشته، سامانه نوبت دهی اینترنتی پزشکان دکترتو است. روانشناسی در ایلام در دکترتو متشکل از بهترین پزشکان روانشناسی در ایلام در مناطق مختلف از جمله شمال، جنوب، شرق و غرب ایلام است. شما می توانید با مراجعه به لیست پزشکان روانشناسی در ایلام یک دکتر روانشناسی خوب بیابید و علاوه بر نوبت‌گیری اینترنتی آدرس و تلفن مطب دکتر روانشناسی خود را مشاهده کنید.

بهترین دکترهای روانشناسی (متخصص و فوق تخصص) در ایلام

برای دریافت نوبت مطب و مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) با بهترین دکترهای روانشناسی در ایلام ، می توانید به لیست دکترهای روانشناسی در ایلام در دکترتو مراجعه کنید و با استفاده از فیلترهای مربوطه از بهترین دکترهای روانشناسی در ایلام نوبت مطب و مشاوره آنلاین دریافت کنید.

همچنین می‌توانید از لیست پیشنهادی بهترین دکترهای روانشناسی در ایلام توسط دکترتو استفاده کنید:

درباره سایت نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترتو

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکترهای روانشناسی در ایلام نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری توسط پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیش از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی در تخصص‌های پزشکی مختلف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان، قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکترهای روانشناسی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

سوالات متداول

+
چگونه از بهترین دکتر روانشناسی ایلام در دکترتو نوبت بگیریم؟
برای گرفتن نوبت از دکتر روانشناسی ایلام در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای روانشناسی در ایلام شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.
+
چطور بفهمیم یک دکتر روانشناسی خوب است؟
با مراجعه به صفحه پروفایل هر کدام از دکتر روانشناسی در ایلام می توانید نظرات بیماران مراجعه‌کننده به آن دکتر را مشاهده کنید و از میزان رضایت بیماران از پزشک مطلع شوید. این نظرات توسط مراجعه کنندگان هر پزشک ثبت شده است.
+
از کجا بدانیم دکترهای روانشناسی ایلام بیمه ما را قبول می کنند؟
برای مشاهده شرایط بیمه دکتر روانشناسی در ایلام به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه‌های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای روانشناسی ایلام را مشاهده کنید.
+
تعرفه ویزیت دکتر روانشناسی در ایلام چقدر است؟
هزینه ویزیت دکتر روانشناسی در ایلام با توجه به نوع نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای روانشناسی ایلام می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.
+
نحوه پیدا کردن بهترین دکتر روانشناسی در ایلام با نوبت آزاد
با مراجعه به لیست دکتر روانشناسی در ایلام و مرور کردن نوبت‌های آزاد هر دکتر می‌توانید از نوبت‌های آزاد آن دکتر مطلع شوید یا از مرتب‌سازی بر اساس نزدیکترین نوبت آزاد دکتر روانشناسی در ایلام استفاده کنید

بهترین دکترهای متخصص در ایلام

دکتر زنان ایلامدکتر عمومی ایلامدکتر متخصص داخلی ایلامدکتر متخصص کودکان و نوزادان (اطفال) ایلامدکتر دندانپزشک ایلامدکتر جراحی عمومی ایلامدکتر متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) ایلامدکتر قلب ایلامدکتر متخصص ارتوپد ایلامدکتر متخصص چشم پزشک ایلامدکتر متخصص گوش و حلق و بینی ایلامدکتر متخصص تغذیه ایلامدکتر متخصص اورولوژی ایلامدکتر پوست ایلاممتخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) ایلامجراح مغز و اعصاب ایلامدکتر متخصص بیماری های عفونی ایلامدکتر متخصص گوارش و کبد ایلاممتخصص رادیولوژی و سونوگرافی ایلامدکتر بینایی سنجی ایلامدکتر متخصص غدد ایلاممتخصص فیزیوتراپی ایلاممتخصص شنوایی سنجی ایلامدکتر متخصص ریه ایلاممتخصص روماتولوژی ایلامدکتر جراح پلاستیک ایلامدکتر متخصص گفتار درمانی ایلامدکتر متخصص آسم و آلرژی ایلامدکتر متخصص خون و سرطان شناسی ایلامدکتر متخصص کلیه بزرگسالان ایلامدکتر متخصص غدد کودکان ایلامدکتر متخصص کایروپراکتیک ایلامدکتر مامایی ایلاممتخصص رادیوتراپیست ایلاممتخصص طب فیزیکی و توانبخشی ایلامدکتر مشاور دارویی ایلامدکتر متخصص ژنتیک پزشکی ایلامدکتر متخصص طب سنتی ایلامدکتر متخصص درد ایلام