دکتر حامد قدسی

دکتر حامد قدسی

دکترای روانشناسی

مشهد

کد نظام پزشکی

9030
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حامد قدسی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حامد قدسی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مهناز
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی خوب بودند.

سعیده
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

با چند جلسه مراجعه به دکتر تا حد زیادی مشکلاتم حل شدن و خیلی راضیم

رسول
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر بسیار خوبی هستند و همون جلسه اول تشخیص دادن که مشکل من چیه

سید علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوب بودند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر حامد قدسیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حامد قدسی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حامد قدسی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حامد قدسی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حامد قدسی چقدر است؟
هزینه ویزیت حامد قدسی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حامد قدسی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حامد قدسی کجا است؟
دکتر حامد قدسی 1 مطب در مطب خیابان امامت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حامد قدسی را ببینید.
+
آیا دکتر حامد قدسی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حامد قدسی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حامد قدسی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حامد قدسی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حامد قدسی چه زمانی است؟
دکتر حامد قدسی از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حامد قدسی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حامد قدسی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر حامد قدسی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حامد قدسی 5 از 5 است.

درباره دکتر حامد قدسیدکتر حامد قدسی dr hamed ghodsi از دکترهای متخصص روانشناسی مشهد هستند. مطب دکتر حامد قدسی در مشهد، بلوار امامت، انتهای امامت 13، پلاك٨، مشاوره قدسى واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حامد قدسی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05136012099 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حامد قدسی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حامد قدسی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حامد قدسی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حامد قدسی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حامد قدسی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.