شهر
تخصص و فوق تخصص
بیمه
خدمات
  1. دکترتو
  2. پزشکان
  3. روانشناسی
  4. کرمان

نوبت‌دهی اینترنتی بهترین دکترهای روانشناسی در کرمان

ترتیب نمایش
دکتر مریم افتخاری

دکتر مریم افتخاری

دکترای روانشناسی
مشاوره خانواده و زوج درمانی
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۴ کاربر)
مشاوره تلفنی
مشاوره متنی
اولین نوبت: شنبه ۱۶ مهر
کرمانکرمان، بلوار رضوان، نبش رضوان شمالی 35
جواد کاربخش

جواد کاربخش

کارشناس ارشد روانشناسی
%۶۷
پیشنهاد(از ۳ کاربر)
مشاوره تلفنی
مشاوره متنی
اولین نوبت: شنبه ۹ مهر
کرمانکرمان، بلوار جمهوری به سمت میدان آزادی، روبروی دانشکده فنی کوچه 21
دکتر غلامرضا ابراهیمی نژاد
%۵۰
پیشنهاد(از ۲ کاربر)
مشاوره متنی
اولین نوبت: چهارشنبه ۶ مهر
کرمانکرمان، بلوار جهاد، جهاد 3( کوچه جیحون)، ساختمان رازی، طبقه 2، مرکز مشاوره تخصصی ازدواج و خانواده وصال
دکتر حسن عظیمی نژاد

دکتر حسن عظیمی نژاد

دکترای روانشناسی
مشاوره تلفنی
مشاوره متنی
اولین نوبت: چهارشنبه ۶ مهر
کرمانکرمان، انتهای بلوار پرستار، ساختمان اداری رباب شرق، مرکز مشاوره رها
سهیلا اسلامی

سهیلا اسلامی

کارشناس ارشد روانشناسی
کارشناس ارشد روانشناسی بالینی
مشاوره تلفنی
مشاوره متنی
اولین نوبت: شنبه ۹ مهر
کرمانکرمان، بلوار جمهوری، نبش والفجر ۱۳
شکیبا حاجی زاده

شکیبا حاجی زاده

کارشناس ارشد روانشناسی
مشاوره متنی
اولین نوبت: یکشنبه ۱۰ مهر
کرمانکرمان، بلوار جمهوری، نبش شرقی4، ساختمان کاملیا، طبقه3
سیما مولایی

سیما مولایی

کارشناس ارشد روانشناسی
مشاوره تلفنی
مشاوره متنی
کرمانکرمان، بلوار هوشنگ مرادی، بین کوچه 16 و 18، ساختمان پبل، طبقه 3
دکتر فرزاد دهقانی فر

دکتر فرزاد دهقانی فر

دکترای روانشناسی
مشاوره متنی
کرمانکرمان، بلوار جمهوری، خیابان والفجر شمالی، نبش کوچه ۱۳


درباره نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترهای روانشناسی در کرمان

دکترهای روانشناسی در کرمان چه خدماتی ارائه می دهند؟

دکتر روانشناسی و فوق تخصص آن بیماری‌های مختلفی را درمان می‌کند. روانشناسی در کرمان از تخصص های شناخته شده پزشکی در دکترتو است. شما می‌توانید با مراجعه به لیست پزشکان روانشناسی در کرمان در دکترتو علاوه بر نوبت‌‌گیری اینترنتی، مشاوره آنلاین پزشکی هم دریافت کنید.

چگونه از بهترین دکترهای روانشناسی در کرمان نوبت بگیریم؟

ساده‌ترین راه برای نوبت گیری از بهترین دکتر روانشناسی در کرمان و فوق تخصص این رشته، سامانه نوبت دهی اینترنتی پزشکان دکترتو است. روانشناسی در کرمان در دکترتو متشکل از بهترین پزشکان روانشناسی در کرمان در مناطق مختلف از جمله شمال، جنوب، شرق و غرب کرمان است. شما می توانید با مراجعه به لیست پزشکان روانشناسی در کرمان یک دکتر روانشناسی خوب بیابید و علاوه بر نوبت‌گیری اینترنتی آدرس و تلفن مطب دکتر روانشناسی خود را مشاهده کنید.

بهترین دکترهای روانشناسی (متخصص و فوق تخصص) در کرمان

برای دریافت نوبت مطب و مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) با بهترین دکترهای روانشناسی در کرمان ، می توانید به لیست دکترهای روانشناسی در کرمان در دکترتو مراجعه کنید و با استفاده از فیلترهای مربوطه از بهترین دکترهای روانشناسی در کرمان نوبت مطب و مشاوره آنلاین دریافت کنید.

همچنین می‌توانید از لیست پیشنهادی بهترین دکترهای روانشناسی در کرمان توسط دکترتو استفاده کنید:

درباره سایت نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترتو

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکترهای روانشناسی در کرمان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری توسط پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیش از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی در تخصص‌های پزشکی مختلف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان، قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکترهای روانشناسی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

سوالات متداول

+
چگونه از بهترین دکتر روانشناسی کرمان در دکترتو نوبت بگیریم؟
برای گرفتن نوبت از دکتر روانشناسی کرمان در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای روانشناسی در کرمان شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.
+
چطور بفهمیم یک دکتر روانشناسی خوب است؟
با مراجعه به صفحه پروفایل هر کدام از دکتر روانشناسی در کرمان می توانید نظرات بیماران مراجعه‌کننده به آن دکتر را مشاهده کنید و از میزان رضایت بیماران از پزشک مطلع شوید. این نظرات توسط مراجعه کنندگان هر پزشک ثبت شده است.
+
از کجا بدانیم دکترهای روانشناسی کرمان بیمه ما را قبول می کنند؟
برای مشاهده شرایط بیمه دکتر روانشناسی در کرمان به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه‌های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای روانشناسی کرمان را مشاهده کنید.
+
تعرفه ویزیت دکتر روانشناسی در کرمان چقدر است؟
هزینه ویزیت دکتر روانشناسی در کرمان با توجه به نوع نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای روانشناسی کرمان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.
+
نحوه پیدا کردن بهترین دکتر روانشناسی در کرمان با نوبت آزاد
با مراجعه به لیست دکتر روانشناسی در کرمان و مرور کردن نوبت‌های آزاد هر دکتر می‌توانید از نوبت‌های آزاد آن دکتر مطلع شوید یا از مرتب‌سازی بر اساس نزدیکترین نوبت آزاد دکتر روانشناسی در کرمان استفاده کنید

بهترین دکترهای متخصص در کرمان

دکتر زنان کرماندکتر عمومی کرماندکتر متخصص داخلی کرماندکتر متخصص کودکان و نوزادان (اطفال) کرماندکتر دندانپزشک کرماندکتر جراحی عمومی کرماندکتر متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) کرماندکتر قلب کرماندکتر متخصص ارتوپد کرماندکتر متخصص چشم پزشک کرماندکتر متخصص گوش و حلق و بینی کرماندکتر متخصص تغذیه کرماندکتر متخصص اورولوژی کرماندکتر پوست کرمانمتخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) کرمانجراح مغز و اعصاب کرماندکتر متخصص بیماری های عفونی کرماندکتر متخصص گوارش و کبد کرمانمتخصص رادیولوژی و سونوگرافی کرماندکتر بینایی سنجی کرماندکتر متخصص غدد کرمانمتخصص فیزیوتراپی کرمانمتخصص شنوایی سنجی کرماندکتر متخصص ریه کرمانمتخصص روماتولوژی کرماندکتر جراح پلاستیک کرماندکتر متخصص گفتار درمانی کرماندکتر متخصص آسم و آلرژی کرماندکتر متخصص خون و سرطان شناسی کرماندکتر متخصص کلیه بزرگسالان کرماندکتر متخصص غدد کودکان کرماندکتر متخصص کایروپراکتیک کرماندکتر مامایی کرمانمتخصص رادیوتراپیست کرمانمتخصص طب فیزیکی و توانبخشی کرماندکتر مشاور دارویی کرماندکتر متخصص ژنتیک پزشکی کرماندکتر متخصص طب سنتی کرماندکتر متخصص درد کرمان