جواد کاربخش

جواد کاربخش

کارشناس ارشد روانشناسی

کرمان

کد نظام پزشکی

5187
%75
پیشنهاد(از 4 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب بلوار جمهوری

آدرس:

کرمان، بلوار جمهوری به سمت میدان آزادی، روبروی دانشکده فنی کوچه 21

تلفن:09105911004

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به جواد کاربخش را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران جواد کاربخش بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%75
3 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

علی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

ایشون بسیار با تجربه و با سواد هستند و من کاملا توصیه میکنم در واقع زندگی ما رو نجات دادن

فریبا
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

انسان خوب و با تجربه ای هستن خیلی خوب مشاوره میدن اما اینکه جواب نمیدن و نظم توی کارشون نیست ما روانشناسمونو عوض کردیم این نظرم برا این نوشتم خودشون خوندن بدونن ما از جیرفت اومده بودیم ولی کارمون ناتمام موند

محمدحسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار عالی

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

به شدت خوش اخلاق،باتجربه و یک راهنمای بسیار عالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از جواد کاربخش
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب بلوار جمهوری
کرمان - کرمان، بلوار جمهوری به سمت میدان آزادی، روبروی دانشکده فنی کوچه 21


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت جواد کاربخش را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر جواد کاربخش نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد جواد کاربخش در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت جواد کاربخش چقدر است؟
هزینه ویزیت جواد کاربخش با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل جواد کاربخش می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب جواد کاربخش کجا است؟
دکتر جواد کاربخش 1 مطب در مطب بلوار جمهوری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل جواد کاربخش را ببینید.
+
آیا جواد کاربخش امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر جواد کاربخش در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
جواد کاربخش در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر جواد کاربخش متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد جواد کاربخش چه زمانی است؟
دکتر جواد کاربخش از روز دوشنبه 8 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل جواد کاربخش در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از جواد کاربخش چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به جواد کاربخش رای داده‌اند. میانگین امتیازی جواد کاربخش 4 از 5 است.
درباره جواد کاربخش


دکتر جواد کاربخش javad kar bakhsh از دکترهای متخصص روانشناسی کرمان هستند. مطب جواد کاربخش در کرمان، بلوار جمهوری به سمت میدان آزادی، روبروی دانشکده فنی کوچه 21 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب جواد کاربخش می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09105911004 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام جواد کاربخش و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی جواد کاربخش هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط جواد کاربخش فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از جواد کاربخش متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد جواد کاربخش مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.