دکتر سیده فاطمه ایراندوست

دکتر سیده فاطمه ایراندوست

تخصص چشم پزشکی

فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی
مشهد

کد نظام پزشکی

65695
%100
پیشنهاد(از 9 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب بلوار وکیل آباد

آدرس:

مشهد، بلوار وکیل آباد، بین وکیل آباد 31 و دانشجو، بالای داروخانه دکتر مدهوشی

تلفن:05138937499

بیمه‌های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سیده فاطمه ایراندوست را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سیده فاطمه ایراندوست بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 9 کاربر)

%100
9 کاربر از 9 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  6 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

واقعا دکتر خوبی هستند.من پی آر کی انجام دادم خیلی راضیم.

سکینه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

پزشک بسیار خوش اخلاق و با مریضاشون به دقت و حوصله رفتار می‌کنند.

میترا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

با دقت و خوش برخورد

زینب
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بینظیرند خانم‌ دکتر

محمدعلی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سیده فاطمه ایراندوست
نوبت مطب بلوار وکیل آباد
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد، بلوار وکیل آباد، بین وکیل آباد 31 و دانشجو، بالای داروخانه دکتر مدهوشی
اولین نوبت خالی: شنبه 3 تیر ساعت 17:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سیده فاطمه ایراندوست را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سیده فاطمه ایراندوست نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سیده فاطمه ایراندوست در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سیده فاطمه ایراندوست چقدر است؟
هزینه ویزیت سیده فاطمه ایراندوست با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سیده فاطمه ایراندوست می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سیده فاطمه ایراندوست کجا است؟
دکتر سیده فاطمه ایراندوست 1 مطب در مطب بلوار وکیل آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سیده فاطمه ایراندوست را ببینید.
+
آیا دکتر سیده فاطمه ایراندوست امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سیده فاطمه ایراندوست در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سیده فاطمه ایراندوست در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سیده فاطمه ایراندوست متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سیده فاطمه ایراندوست چه زمانی است؟
دکتر سیده فاطمه ایراندوست از روز شنبه 3 تیر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سیده فاطمه ایراندوست در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سیده فاطمه ایراندوست چقدر است؟
تا کنون 9 نفر به دکتر سیده فاطمه ایراندوست رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سیده فاطمه ایراندوست 5 از 5 است.

درباره دکتر سیده فاطمه ایراندوستدکتر سیده فاطمه ایراندوست dr seyede fatemeh iran doust از دکترهای متخصص چشم پزشکی مشهد هستند. مطب دکتر سیده فاطمه ایراندوست در مشهد، بلوار وکیل آباد، بین وکیل آباد 31 و دانشجو، بالای داروخانه دکتر مدهوشی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سیده فاطمه ایراندوست می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138937499 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سیده فاطمه ایراندوست و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سیده فاطمه ایراندوست هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سیده فاطمه ایراندوست فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سیده فاطمه ایراندوست متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سیده فاطمه ایراندوست مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.