دکتر مسعود یزدانی

دکتر مسعود یزدانی

تخصص جراحی دهان، فک و صورت

جراحی پلاستیک بینی
تهران

کد نظام پزشکی

129976

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی دهان، فک و صورت

اطلاعات مطب صادقیه

آدرس:

تهران، صادقیه، کاشانی، نبش مهران، پلاک ۳۶

تلفن:09229337106

بیمه‌های طرف قرارداد

  • دانا
  • بانک صادرات
  • بانک تجارت
  • ایران

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مسعود یزدانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مسعود یزدانی
نوبت مطب صادقیه
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، صادقیه، کاشانی، نبش مهران، پلاک ۳۶
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 17 خرداد ساعت 14:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مسعود یزدانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مسعود یزدانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مسعود یزدانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مسعود یزدانی چقدر است؟
هزینه ویزیت مسعود یزدانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود یزدانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مسعود یزدانی کجا است؟
دکتر مسعود یزدانی 1 مطب در مطب صادقیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مسعود یزدانی را ببینید.
+
آیا دکتر مسعود یزدانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود یزدانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مسعود یزدانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مسعود یزدانی متخصص جراحی دهان، فک و صورت هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مسعود یزدانی چه زمانی است؟
دکتر مسعود یزدانی از روز چهارشنبه 17 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود یزدانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مسعود یزدانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مسعود یزدانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مسعود یزدانی 0 از 5 است.

درباره دکتر مسعود یزدانیدکتر مسعود یزدانی dr masoud yazdani از دکترهای متخصص جراحی دهان، فک و صورت تهران هستند. مطب دکتر مسعود یزدانی در تهران، صادقیه، کاشانی، نبش مهران، پلاک ۳۶ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مسعود یزدانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09229337106 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مسعود یزدانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مسعود یزدانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مسعود یزدانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مسعود یزدانی متخصص جراحی دهان، فک و صورت نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی دهان، فک و صورت در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مسعود یزدانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.